tajnews
10 آذر 1401 - 03:36

جام جهانی قطر| رنار: رؤیای صعود داشتیم اما شایسته‌اش نبودیم

جام جهانی قطر - سرمربی تیم ملی عربستان سعودی اعتراف کرد که مردانش مقابل مکزیک بازی خوبی ارائه نکردند و حق‌شان نبود که به مرحله بعدی صعود کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اروی رنار سرمربی تیم ملی عربستان پس از باخت 2 بر یک مردانش برابر مکزیک در گروه C جام جهانی قطر و پایان کار سعودی‌ها در جام بیست‌و‌دوم به عنوان قعرنشین گروه، گفت: می‌دانستیم که مکزیک بازی را هجومی آغاز می‌کند، چرا که باید این بازی را با اختلاف زیاد می‌برد تا شانس صعود به مرحله بعدی را داشته باشد. اگر بخواهیم بازی را خلاصه کنم باید بگویم به لطف دروازه‌بان‌مان، مکزیک نتوانست بیشتر از دو گل بزند و اگر واکنش‌های او نبود بازی با بیش از یک اختلاف گل به پایان می‌رسید. ما تا دقایق پایانی امیدی به گلزنی نداشتیم و شاید در سه دقیقه آخر بود که به خودکان گفتیم ممکن است بتوانیم کاری انجام دهیم اما آن موقع دیگر دیر شده بود.

سرمربی فرانسوی عربستان ادامه داد: نفس کشیدن زیر فشار سنگین مکزیک سخت بود. به خاطر پرس سنگین حریف ما اکثر دوئل‌های فردی را می‌باختیم. این مشکل تیم ماست. برای اینکه بتوانید با حریف بجنگید باید از نظر قدرت جسمی با آن برابر باشید. من به بازیکنانم به خاطر عملکردشان در این جام جهانی تبریک گفتم اما واقعیت این است که حق‌مان نبود این بازی را ببریم. صعود به دور دوم جام جهانی همیشه کار سختی بوده است و عربستان سعودی هم از سال 1994 به بعد نتوانسته این کار را انجام دهد. قبل از این بازی رؤیای صعود داشتیم اما با توجه به آنچه در بازی گذشت، حق‌مان نبود صعود کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 890968