tajnews
04 بهمن 1401 - 22:48

فرمانده سپاه قزوین: اقدام نظامی دشمن علیه ایران محال است

فرمانده سپاه استان قزوین گفت: تهدیدات نظامی دشمن در برابر ما به صفر نرسیده، ولی اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی برای دشمنان به امری محال تبدیل شده است و حتی در اسناد فوق سری آنها هم نشانی از تهدیدات نظامی نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازقزوین، سردار سرتیپ‌دوم پاسدار رستمعلی رفیعی آتانی در دیدار با مسئولان آموزش و پرورش استان قزوین که در دفتر فرماندهی سپاه حضرت صاحب‌الأمر(عج) برگزار شد، اظهار داشت: تهدیدات نظامی دشمن در برابر ما به صفر نرسیده، ولی اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی برای دشمنان به امری محال تبدیل شده است و حتی در اسناد فوق سری آنها هم نشانی از تهدیدات نظامی نیست.

وی اضافه کرد: دشمن همه تهدیدات را علیه ملت ایران به کار گرفت که سخت‌ترین آنها در تنگنا قرار دادن معیشت مردم بود. در چند ماه اخیر دشمن هرچه داشت به میدان آورد. به طوری که در 46 روز در پنج رسانه رسمی ضدانقلاب 38 هزار دروغ واضح منتشر کردند که این غیر از دروغ‌های فضای مجازی بود.

سردار رفیعی آتانی با اشاره به القائات اخیر دشمنان مبنی بر تمام شدن کار نظام گفت: آنها چند ماه گفتند کار تمام است، ولی ما هنوز هستیم و خواهیم بود و این طبیعت بزرگی ملت ماست، ما برخوردار از یک رهبری معنوی بزرگیم که دنیا از این نعمت محروم است و علت اینکه کمونیست به آخر خط رسید، نداشتن همین رهبری بزرگ بود.

فرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه علت دشمنی دشمنان را برخورداری ما از یک مکتب بزرگ عاشورایی است، گفت: ما ملت امام حسینیم. خواستند در روز عاشورا کار این مکتب را تمام کنند؛ ولی هر یک از آن 72 نفر به هزاران هزار تبدیل شده است. این نشان می‌دهد خداوند کار بزرگ را قبول نمی‌کند، بلکه کار مقدس را قبول می‌کند.

سردار رفیعی آتانی با ذکر اینکه هر که در این مملکت بیدار است و برای آرامش مردم تلاش می‌کند، جزو حافظان ملت محسوب می‌شود، افزود: به همین خاطر امروز چه در ایران و چه در مرزهای فراسرزمینی حافظان امنیت و ملت ما بسیارزیاد و غیرقابل شمارش هستند و از جمله حافظان ملت ما هم معلمان ما هستند که از مرزهای فکری و عقیدتی ما دفاع می‌کنند.

وی ادامه داد: امروز ملت بزرگ ایران بی‌توجه به تحرکات و توطئه دشمن به راه خود با صلابت ادامه می‌دهد و برای قدرت‌آفرینی در منطقه و کمک به مظلومان و مستضعفان نیازمند اجازه هیچ کشوری نیستیم و امروز استقلال ما در کل جهان بی‌نظیر است و جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که می‌تواند ادعا کند از استقلال همه‌جانبه برخوردار است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 996224