تبلیغات

پژمان جمشیدی: گروه مرگ را ما آسان کردیم/ خداداد عزیزی: به مراکش باختیم، به ایران برگردیم!

خداداد عزیزی و پژمان جمشیدی نظرات جالبی همراه با شوخی نسبت به قرعه تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 داشتند.

در ادامه واکنش چهره ها و اهالی فوتبال به قرعه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه، خداداد عزیزی و پژمان جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی جی پلاس؛ نظرات جالبی را مطرح کردند:

خدادا عزیزی: به مراکش باختیم برگردیم‌ ایران! / کی روش تیم ملی کشورش را به خوبی می شناسد

خداداد عزیزی درباره قرعه ایران در جام جهانی به شوخی گفت: به نظرم اگر در بازی اول به مراکش  باختیم، با اسپانیا و‌ پرتغال بازی نکنیم‌ و‌ به ایران برگردیم!

بازیکن سابق تیم ملی ایران در ادامه تصریح کرد: اما جدا از شوخی اگر مقابل مراکش به پیروزی دست یابیم و به اسپانیا نبازیم، می‌توانیم یک‌بازی خوب مقابل پرتغال انجام دهیم. کی روش، تیم‌ ملی کشورش را به خوبی می شناسد و می‌شود از آنها امتیاز گرفت. البته باز تاکید می کنم که همه چیز به بازی با مراکش بر می گردد به این که بتوانیم از آنها 3 امتیاز بگیریم.

 

پژمان جمشیدی: گروه مرگ را ما آسان کردیم! / اسپانیا و پرتغال از بهترین های جهان هستند

همچنین پژمان جمشیدی درباره قرعه ایران‌ در جام جهانی  2018 به جی پلاس گفت: فکر‌ می کنم گروه ایران، گروه مرگ است و ما آسانش کردیم! به دو تا از بهترین تیم های جهان خوردیم. با این حال باید بازی کنیم و در فوتبال اتفاقات عجیبی می افتد و به کی روش و شاگردانش اعتماد داریم. آنها در این سال ها نشان دادند که عملکرد خوبی دارند و به راحتی نمی بازند.

وی در ادامه تصریح کرد: من همیشه به نتایجی که تیم ملی می گیرد خوش بین هستم و امیدوارم ایران بتواند از این گروه سخت صعود کند.

بازیکن سابق تیم ملی درباره بازی نخست ایران با مراکش‌ هم اظهار کرد: مراکش تیم خوبی است. ایران هم‌ نشان داده که حریف دست و‌ پا بسته ای نیست و از خط دفاعی خوبی برخوردار است. حالا صبر کنیم تا جام جهانی فرا برسد و ببینیم که تیم ها در‌ چه سطحی از آمادگی هستند. اما همه می دانیم که اسپانیا و‌پرتغال از بهترین های جهان هستند.

پژمان جمشیدی کردیم خداداد عزیزی مراکش باختیم ایران برگردیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات