تبلیغات

حریق گسترده انبار چوب در مرتضی‌گِرد/ رویت دود از نقاط مختلف تهران

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا با اشاره به آتش‌سوزی گسترده در یک انبار چوب در محله مرتضی‌گرِد اظهار کرد: ساعت 7:27 صبح امروز آتش‌سوزی گسترده در یک انبار چوب در محله مرتضی‌گرد، خیابان رویال به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه چندین تانکر آب و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به محل حادثه اضافه کرد: محل آتش‌سوزی انبار بزرگ چوب و ضایعات چوبی به وسعت 700 متر بود که مقدار زیادی تخته، الوار، پالت‌های بزرگ چوبی و دستگاه‌هایی که در این زمینه استفاده می‌شود، در حجم زیادی در آن نگه‌داری می‌شد و این لوازم به ارتفاع چندین متر روی هم ریخته شده بود.

وی خاطرنشان کرد: این انبار دچار آتش‌سوزی شده و کاملاً شعله‌ور بود به طوری که دود حاصل از آتش‌سوزی از فواصل دور و از نقاط مختلف تهران قابل رؤیت بود.

ملکی با بیان اینکه در مجاورت این انبار، انبارها و کارگاه‌های دیگر در همین راستا فعالیت می‌کردند، عنوان کرد: آتش به سرعت در حال سرایت به سایر انبارها بود که آتش‌نشانان عملیات را به سرعت آغاز کرده و موفق شدند آتش را تحت کنترل خود درآورند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت، تصریح کرد: هم‌اکنون آتش خاموش شده و آتش‌نشانان مشغول لکه‌گیری هستند اما با توجه به حجم زیاد چوب‌ها لازم است برای لکه‌گیری با استفاده از تجهیزاتی مانند لودر، چوبها و تخته‌ها جابه‌جا شود و آتش‌های پنهان که زیر الوارها وجود دارد و به دور از چشم است، کاملاً خاموش و محل به‌صورت کامل ایمن‌سازی شود.

گسترده انبار مرتضی مختلف تهران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات