تبلیغات

بازگشایی همه مدارس مناطق زلزله زده استان کرمانشاه

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛حسین پارسا پور رئیس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه  گفت: همه مدارس شهری و روستایی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه از امروز باز بوده و این امر با دو و یا چند شیفته کردن مدارس آسیب ندیده و یا استقرار کانکس انجام گرفته است.

پارساپور با بیان اینکه برخی از مدارس در زلزله آسیب جدی ندیده بودند، گفت: مدارسی که دیوارهای آنها ترک خورده و آسیب جدی ندیده بود مورد ارزیابی مهندسان ناظر قرار گرفت و در صورت تشخیص آنها مبنی بر قابل استفاده بودن این مدارس، با تعمیرات جزئی مورد استفاده قرار گرفته اند.

رئیس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با یادآوری اینکه در زلزله 7.3 ریشتری استان کرمانشاه 90 مدرسه با 438 کلاس درس در شهرستان های سرپلذهاب، ثلاث باباجانی، گیلانغرب، قصرشیرین و دالاهو تخریب شدند، گفت: بیشترین مدارس در شهرستان های سرپلذهاب و ثلاث باباجانی تخریب شده بود.

وی اضافه کرد: زلزله 7.3 ریشتری استان کرمانشاه 40 مدرسه شهری با 318 کلاس درس و 50 مدرسه روستایی با 120 کلاس درس را تخریب کرد.

پارساپور سپس با اشاره به تعطیلی تمامی مدارس مقاطع تحصیلی حوزه شهرستان کرمانشاه در شیفت صبح امروز(شنبه) در پی زلزله شب گذشته بخش کوزران  بیان کرد: بر اساس آخرین تصمیم‌گیری‌ها مدارس شیفت بعدازظهر تعطیل نیست.

انتهای پیام/ز

تعطیلی تمامی مدارس مقاطع تحصیلی حوزه شهرستان کرمانشاه در11آذر
بازگشایی مدارس مناطق زلزله استان کرمانشاه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات