تبلیغات

جاده‌های گردشگری اردبیل با اولویت تکمیل می شوند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، کریم حاجی‌زاده صبح امروز در بازدید از مهم‌ترین محورهای مواصلاتی گردشگری اردبیل اظهار داشت: گردشگری محور توسعه استان اردبیل است و آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای رونق آن ضروری است که امیدواریم این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: با توجه به قابلیت‌های متنوع گردشگری از شمال تا جنوب استان، می‌توان زمینه‌های گردشگری را در تمامی شهرستان‌های 10 گانه استان اردبیل تعریف کرد که در این زمینه استفاده از ظرفیت‌های گردشگری استان باید در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: به تجربه ثابت شده در هر منطقه ای زیرساخت راه فراهم شده، رونق گردشگری را به دنبال داشته و به منظور توسعه گردشگری استان ضروری است به زیرساخت راه توجه ویژه شود که در این زمینه نیازمند مشارکت مسئولان هستیم.

حاجی‌زاده بهبود محورهای مواصلاتی شمال استان، تکمیل بزرگراه اردبیل- مشگین شهر در مرکز استان و توجه به محورهای مواصلاتی گردشگری در جنوب استان از جمله ماجولان- ماسوله و گیلوان- ماسال را خواستار شد و تصریح کرد: باید به تمامی این موارد اهمیت ویژه‌ای داده شود تا مشکلات و موانع توسعه استان در اسرع وقت برطرف شود.

وی با بیان اینکه عمده تمرکز سفر گردشگران به استان اردبیل در عرض جغرافیایی استان است، اظهار کرد: زیرساخت راه می‌تواند منجر به توزیع جغرافیایی گردشگری از شمال تا جنوب استان باشد که باید این موضوع به عنوان یک اصل اساسی در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم مشکلات موجود را به حداقل برسانیم.

انتهای پیام/

گردشگری اردبیل اولویت تکمیل

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات