تبلیغات

سیلی محکم سروش رفیعی در الخور

به گزارش تهران نیوز ، بازیکنی که تا همین چند روز پیش خبر حضورش در فهرست مازاد الخور شنیده می‌شد حالا به گلزن اول تیمش تبدیل شده است.
پیروزی دیلی، تغییر سرمربی برای بازیکنان ایرانی خوش‌یمن بوده است. بعد از اینکه کریم انصاری‌فرد با آمدن سرمربی جدید از روی سکوها به ترکیب اصلی رسید و به یکی از بهترین بازیکنان تیمش تبدیل شد حالا نوبت به سروش رفیعی رسیده که همان مسیر را برود.

 لوران بانید، سرمربی فرانسوی الخور به دلیل نتایج ضعیفی که گرفته بود از این تیم کنار گذاشته شد. او از ۶ بازی تنها ۴ امتیاز به دست آورد و خیلی زود جایش را به سرمربی فعلی داد. 

 سرمربی جدید برخلاف بانید به بازیکن ایرانی تیمش اعتماد کرد و نتیجه این اعتماد را هم در دو بازی اخیر گرفت. حضور سرمربی جدید بخت سروش رفیعی را کاملا به موقع در قطر باز کرد. 

سروش رفیعی در دو بازی که در ترکیب قرار گرفت دو گل بسیار ارزشمند به ثمر رساند تا احتمال جدایی او از الخور بسیار کاهش پیدا کند. 

 حالا سروش رفیعی نه تنها یکی از گزینه‌های فهرست مازاد نیست که به ستاره الخور تبدیل شده است و می‌تواند به نیم‌فصل دومی قوی‌تر و باثبات‌تر در قطر فکر کند. او در این بازی مقابل السیلیه در دقیقه ۸۴ گل سه امتیازی تیمش را وارد دروازه حریف کرد.

 الخور با شش امتیاز رفیعی سر و سامانی به وضعیتش در جدول داده و از قعر فاصله گرفته است و سروش رفیعی با موفقیت‎هایش اکنون توانسته پاسخ محکمی به حواشی چند وقت اخیر حول دیپورت به ایران بدهد.

انتهای متن/*

Let's block ads! (Why?)

رفیعی الخور

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات