تبلیغات

کلانتری: لیگ یک مثل لیگ انگلستان است!

۶۳۹۷۵۲

۱۹۹  بازدید

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز گفت: لیگ یک مثل لیگ انگلستان می‌ماند، هیچ یک از بازی‌های لیگ دسته اول قابل پیش‌بینی نیست.

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: لیگ یک مثل لیگ انگلستان می‌ماند، هیچ یک از بازی‌های لیگ دسته اول قابل پیش‌بینی نیست.

علی کلانتری در خصوص بازی مقابل نساجی مازندران در هفته شانزدهم لیگ یک، اظهار داشت: بازی مقابل نساجی بازی حساس و سختی خواهد بود. باید بگویم لیگ یک مثل لیگ انگلستان است چرا که تمام تیم‌ها در یک سطح و بازی‌ها غیرقابل پیش‌بینی هستند اما در لیگ برتر می‌شود پیش‌بینی کرد. لیگ یک لیگ بسیار سخت و دشواری است و به نظرم امسال یکی از متفاوت‌ترین لیگ‌هایی است که در پیش رو داریم.


وی در پایان  افزود: باتمام توان مقابل نساجی به میدان خواهیم رفت. به نظرم نفراتی که در اختیار داریم انگیزه بالایی دارند. به تیم نساجی و هواداران این تیم احترام خاصی قائل هستیم. مطمئنا با انگیزه به میدان خواهیم رفت و می‌دانیم از نظر فنی به نساجی می‌چربیم. این بازی برایمان حکم 6 امتیاز را دارد. کاری به نتایج گذشته نساجی نداریم. با تمام توان مقابل این تیم ظاهر خواهیم شد.

کلانتری انگلستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات