تبلیغات

مورینیو: تعجب نکردم که گواردیولا را جریمه نکردند

۶۳۹۷۵۶

۲۵  بازدید

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ می‌گوید تعجب نکرده که چرا همتای اسپانیایی او را به خاطر ارتکاب تخلفی که خود او به خاطر انجام آن در ابتدای فصل مجازات شد، جریمه نشده است.

خبرگزاری تسنیم: ژوزه مورینیو در اظهار نظری کنایه‌آمیز در مورد پپ گواردیولا، گفت تعجب نمی‌کند که چرا سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی به خاطر شادی بعد از پیروزی اخیر تیمش در لیگ برتر جریمه نشده است.

گواردیولا بعد از پیروزی 2 بر یک هفته گذشته تیمش مقابل ساوتهمپتون که در آن بازی یک بر صفر باخته را در دقیقه 96 برد، از شدت خوشحالی به زمین بازی رفت و گپی عجیب و جنجالی هم با ناتان ردموند، یکی از بازیکنان حریف داشت.

گفته می‌شد که ممکن است گواردیولا به خاطر ورود به زمین بازی از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس مجازات شود اما ظاهراً برای او چنین مجازاتی در نظر گرفته نشده است.

مورینیو هم به شیوه‌ای کنایه‌آمیز گفت که از جریمه نشدن همتای پرتغالی‌اش تعجب نکرده است در حالی که خود او به خاطر انجام چنین حرکتی در ابتدای فصل اخراج شده بود.

او در پاسخ به این سؤال که آیا از مجازات نشدن گواردیولا متعجب شده است، گفت:متعجب؟ نه. تعجب نداشت.

مربی شیاطین سرخ که معتقد بود در مورد او با معیارهای متفاوتی نسبت به دیگر سرمربیان لیگ برتر قضاوت می‌شود،  حاضر نشد بگوید که چرا از تبعیض تعجب نمی‌کند.

مورینیو 54 ساله اظهار داشت: شما دارید از من یک سوال می‌پرسید که آیا تعجب کرده‌ام و من هم می‌گویم که نه. سوال دوم اما دیگر معنایی ندارد. این یک سؤال دیگر است و من نمی‌توانم به آن پاسخ بدهم. می‌دانید، البته اگر مرا دوست دارید، که نباید از من چنین سؤالاتی بپرسید چون اگر جواب بدهم به دردسر می‌افتم پس نپرسید.

مورینیو در پاسخ به این سؤال که آیا به نظر خودش رفتار گواردیولا در پایان بازی سیتی و ساتهمپتون به خصوص صحبت‌هایش با ردموند عجیب بوده است هم گفت: این را هم از من نپرسید.

مورینیو نکردم گواردیولا جریمه نکردند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات