تبلیغات

سیمئونه: گامیرو کمک زیادی به درخشش گریزمن کرده است

سیمئونه-گامیرو-کمک-زیادی-به-درخشش-گریزمن-کرده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - دیگو سیمئونه سرمربی آرژانتینی باشگاه اتلتیکو مادرید معتقد است که کوین گامیرو کمک زیادی به درخشش دوباره گریزمن کرده است.

به گزارش وبسایت نود، گریزمن در دو دیدار قبلی تیمش مقابل لوانته و رم، توانسته سه گل به ثمر برساند و از زیر فشار انتقادات بیرون بیاید.

به نقل از وبسایت fourfourtwo، گامیرو نیز همچون گریزمن در دو بازی قبلی سه گل به ثمر رسانده و به عقیده سیمئونه تاثیر زیادی روی گریزمن گذاشته است. او طی کنفرانس خبری پیش از بازی با سوسیه داد گفت:

گریزمن خیلی بهتر شده است و خیلی بیشتر با فوتبالی که ما بازی می کنیم خو گرفته است. او به یک مرجع نیاز دارد که در قدیم فرناندو تورس چنین نقشی برای او داشت و حالا گامیرو. امیدواریم که بتوانیم بهترین ترکیب از مهاجمین را در زمین بگذاریم تا گریزمن بتواند راحت تر بازی کند. اعداد و ارقام راجع به این دو صحبت می کنند. همکاری با گامیرو در خط حمله باعث افزایش ارقام او در دو سال اخیر شده است. قطعا گریزمن در کنار گامیرو راحت تر بازی می کند. من این حرف را نمی زنم، آمار چنین حرفی را می زند و آن ها دروغ نمی گوید. 

سیمئونه در ادامه نیز گفت:

از ابتدای فصل خوب کار کرده ایم، اما از زمان حضور گامیرو سرعت و دقت ما در خط حمله بیشتر شده است. با حضور او و آنتوان در زمین تیم ما امکان پیشرفت و برد بیشتری دارد. همچنین کارهای دفاعی به خوبی انجام می شود.

اتلتیکو روز شنبه (امروز) به مصاف سوسیه داد می رود.

 

 

 

 

 

4416

اختصاصی

سیمئونه گامیرو زیادی درخشش گریزمن

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات