تبلیغات

کدخدایی: شورای نگهبان سیاسی نیست

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: شورای نگهبان از اصحاب رسانه و سیاسیون می‌خواهد نظرات، انتقاد و پیشنهادات خود را به شورا ارسال کنند. اما نکته‌ای که در رسانه‌ها مطرح شده رایزنی سیاسی بود ولی شورای نگهبان نهاد سیاسی نیست.
 
به گزارش ایلنا، عباسعلی کدخدایی بیش از ظهر امروز در نشست خبری خود با خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه بسیاری معتقد هستند که گفت‌وگوی میان شورای نگهبان و جریان‌های سیاسی می‌تواند موجب افزایش وفاق در میان جریان‌های سیاسی کشور و پیشگیری از مسائلی همچون سپنتا نیکنام شود و در این چارچوب برخی از فعالان اصلاح‌طلب نیز از این گفت‌وگو استقبال کرده‌اند نظر شورای نگهبان در این باره چیست، گفت: شورای نگهبان از هر نوع گفت‌وگو و صحبت با عزیزان در بخش‌های مختلف استقبال می‌کند.
 
وی با بیان اینکه ما از پیشنهاد اصحاب رسانه و سیاسیون در روند کار استقبال می‌کنیم، اظهار داشت: شورای نگهبان از آنها می‌خواهد نظرات، انتقاد و پیشنهادات خود را به شورای نگهبان ارسال کنند.
 
سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: ما از اصل کار استقبال می‌کنیم اما نکته‌ای که در رسانه‌ها مطرح شده رایزنی سیاسی بود ولی شورای نگهبان نهاد سیاسی نیست. اما به عنوان یک نهاد حقوقی قطعا از انتقادات و پیشنهادات استقبال می‌کنیم. 

کدخدایی شورای نگهبان سیاسی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات