تبلیغات

شایعه سازِ زلزله مهیب در کرمان احضار شد

مدیر کانال تلگرامی که اقدام به شایعه پراکنی در خصوص زلزله می‌کرد، بنا به دستور دادستانی به اتهام نشر أکاذیب منجر به تشویش أذهان عمومی إحضار شد.

مدیر یکی از کانال های تلگرامی کرمان شایعه ساز زلزله مهیب در کرمان

خلیل همایی‌راد سخنگوی شورای تامین استان کرمان، اعلام کرد: مدیر کانال تلگرامی که اقدام به شایعه پراکنی در خصوص زلزله می‌کرد، بنا به دستور دادستانی به اتهام نشر أکاذیب منجر به تشویش أذهان عمومی إحضار شد.

خلیل همایی‌راد افزود: دقایقی پیش مدیر یکی از کانال های تلگرامی کرمان که در مطلبی جعلی اقدام به شایعه پراکنی در خصوص احتمال زلزله مهیب به نقل از مراجع برون مرزی کرده بود، توسط پلیس فتای استان شناسایی شد. وی با بیان این که این مدیر بنا به دستور دادستانی به اتهام نشر أکاذیب منجر به تشویش أذهان عمومی إحضار شد، اظهار کرد: نهادهای امنیتی و قضایی استان، بنا به تصویب شورای تامین، ضمن رصد فضای مجازی با هر گونه شایعه پراکنی که موجب نا امنی روانی در مردم می‌شود، قاطعانه برخورد خواهند کرد.

مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کرمان و سخنگوی شورای تامین استان، خطاب به مخاطبان شبکه‌های اجتماعی گفت: پیرو توصیه های قبلی از مخاطبان شبکه‌های اجتماعی درخواست می‌شود به شایعات بی‌اساس توجه نکرده و از بازنشر اخبار جعلی و ناموثق اجتناب کنند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir

Let's block ads! (Why?)

شایعه زلزله کرمان احضار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات