تبلیغات

قاتل غنایی شکار جدید استقلال می‌شود؟

ورزش > لیگ برتر - استقلال به یک گزینه بزرگ فکر می‌کند ، به جذب مهاجم سرشناسی از فوتبال ترکیه .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال در به در به دنبال یک مهاجم کلاس جهانی است. جالب اینکه وینفرد شفر بعد از ناکامی در جذب مهاجمان مورد نظرش حالا با نام یک مهاجم 33 ساله روبرو شده است که می تواند کلاس جهانی ترین خرید خارجی تاریخ استقلال باشد. بازیکنی که خودش بازی برابر استقلال را تجربه کرده و به تیم های ایرانی گل هم زده است.

آساموا ژیان غنایی با کوله باری از تجربه بازی بین المللی که روزگاری یک ماشین گلزنی تمام نشدنی بوده است. اگرچه این فصل و فصل قبل اصلا خوب نبوده اما قبل تر با العین هم به استقلال گل زده است و هم به نفت تهران علیرضا منصوریان.

نامی شناخته شده که به تازگی قراردادش با کایسری اسپور ترکیه فسخ یکطرفه شده و بی تیم مانده است. این بازیکن البته از این مهاجمان اخیر استقلال مبلغ گرانتری خواهد داشت اما مثل جباروف که در سال های پایانی فوتبالش به ایران آمده و شده به یک وزنه در استقلال ، می تواند خریدی موفق برای آبی ها باشد. البته اگر آسیب دیده یا بیمار نباشد.

4141

غنایی استقلال

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات