تبلیغات

AFC به مدارک استقلال مشکوک شد! استقلال از آسیا کنار گذاشته می شود؟

براساس خبرهای منتشر شده, ممکن است استقلال از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شود!

شک به مدارک استقلال در  AFC

از مقر AFC در مالزی خبر رسید کنفدراسیون فوتبال آسیا مدارک یکی از سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی را قبول نکرده و این باشگاه از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهد شد اما فدراسیون فوتبال مدعی است نامه‌ای در این خصوص دریافت نکرده و البته شاید کنفدراسیون بخواهد راستی‌آزمایی کند و مدارک باشگاه‌های ایرانی را مورد بررسی قرار بدهد.

با این همه منابع آگاه می‌گویند استقلال در خطر حذف از لیگ قهرمانان قرار دارد و با وجود تمام لطف‌هایی که فدراسیون فوتبال در حق استقلال و سایر تیم‌های ایرانی روا داشته، به خاطر این که هنوز پرونده بازیکنانی که شکایت مالی‌شان از استقلال را به AFC برده‌اند، باز است، کنفدراسیون مدارک استقلال را نپذیرفته و می‌خواهد این باشگاه را کنار بگذارد. البته دیروز از یک منبع موثق شنیدیم کنفدراسیون فوتبال آسیا بدون اطلاع فدراسیون فوتبال این کار را نمی‌کند و بعد از استعلام از طلبکاران استقلال و راستی‌آزمایی، ابتدا مراتب را به فدراسیون فوتبال اطلاع می‌دهد و می‌پرسد آیا فدراسیون صحت و درستی مدارک باشگاه استقلال را تضمین می‌کند؟

اگر پاسخ فدراسیون مثبت باشد، استقلال در لیگ قهرمانان آسیا می‌ماند.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی

Let's block ads! (Why?)

مدارک استقلال مشکوک استقلال گذاشته

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات