تبلیغات

نتانیاهو:قدس از زمان داود نبی پایتخت اسرائیل بود!

نتانیاهو:قدس از زمان داود نبی پایتخت اسرائیل بود!

بین الملل > خاورمیانه - خبرگزاری صدا و سیما نوشت: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه فرید زکریا مدعی شد قدس از زمان داوود نبی پایتخت این رژیم بوده است!

به گزارش شبکه تلويزيوني سي ان ان؛ بنيامين نتانياهو در واکنش به پرسش فريد زکريا درباره تصميم دونالد ترامپ رئيس جمهور آمريکا در به رسميت شناختن قدس اشغالي به عنوان پايتخت اسرائيل و مخالفت ها با اين تصميم گفت من چيزهايي را که آنها مي گويند درک مي کنم، آنها اشتباه مي کنند! اجازه بدهيد به شما بگويم که چرا اشتباه مي کنند؟

نتانياهو افزود دفتر من يعني دفتر نخست وزير اسرائيل کجا است؟ در اورشليم (قدس اشغالي) ! در کنار دفتر نخست وزير هم کنست يا پارلمان ما قرار دارد؟ پارلمان هم در اورشليم (قدس اشغالي) قرار دارد! در کنار کنست هم ديوانعالي اسرائيل قرار دارد اين ديوانعالي در کجا قرار دارد؟ در اورشليم (قدس اشغالي) قرار دارد! دولت در اورشليم (قدس اشغالي) مستقر است. اين مسئله به مدت هفتاد سال از زماني که اسرائيل تاسيس شده است، در جريان بوده است. اورشليم (قدس اشغالي) از زمان داوود پايتخت مردم يهود بوده است که به سه هزار سال پيش باز مي گردد. کاري که رئيس جمهور ترامپ کرد اين بود که با به رسميت شناختن تاريخ، تاريخ ساز شد! وي اين واقعيت هاي انکار ناپذير گذشته و کنوني را به رسميت شناخت.

49311

نتانیاهو پایتخت اسرائیل

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات