تبلیغات

قیمت انواع قفسه، شیشه ای و آلومینیومی چقدر؟!

قفسه و نظم دهنده‌ های شیشه‌ ای و آلومینیومی بیش ترین کاربرد را در ویترین و دکور مغازه‌ ها دارند. داروخانه، عطاری، گوشی فروشی، کفش فروشی و لباس فروشی از جمله مغازه‌ هایی هستند که ویترین شیشه‌ ای به خوبی در آن ها خود نمایی می کند. یکی از علت‌ های انتخاب متریال شیشه برای این فضاها، دیده شدن بهتر محصولات است. ویترین‌ های شیشه‌ ای می توانند از فریم‌ هایی با جنس متفاوت مانند چوب، پلگسی و آلومینیومی ساخته شوند ولی پر کاربردترین فریم از جنس آلومینیوم است. فریم آلومینیومی از استقامت و تنوع رنگی بالایی برخوردار است. به همین دلیل مورد استقبال خوبی قرار گرفته است. 

هزینه نظم دهنده شیشه ای

ویژگی نظم دهنده‌ های شیشه ای و آلومینیومی امکان طراحی ویژه وزن سبک شفافیت دارای ابعاد دلخواه امکان نورپردازی امکان ترکیب با متریال‌ های دیگر ترکیب رنگی متنوع مناسب فضاهای تجاری و فروشگاهی کارایی مدولار 

طبقه بندی آشپزخانه تصویر مبلمان و اکسسوری جاکوب انواع نظم دهنده‌ های شیشه‌ ای و آلومینیومی پیشخوان شیشه‌ ای ویترین ایستاده (استند) ویترین افقی طبقات دیواری قفسه 

نظم دهنده شیشه ای

سوالات متداول

برای طرح سفارشی کالای مورد نظر امکان طراحی آن هست؟
بله. طرح پیشنهادی شما قبل از اجرا توسط طراح طراحی می شود و شما می توانید شبیه ساز طرح‌ تان را قبل از ساخت ببینید.

هزینه طراحی مدل سفارشی به چه صورت است؟
معمولا اگر کار ساخت طرح را به همان شرکت بسپارید هزینه طراحی رایگان است در غیر این صورت باید هزینه طراحی را بپردازید که هزینه طراحی بسته به نوع و مساحت طرح‌ تان متغیر است؛ ولی معمولا از ۱۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان است.

مدت زمان ارسال قفسه و طبقات پیش ساخته چقدر است؟
معمولا قفسه پیش ساخته بین ۲ تا ۴ روز کاری ارسال می شود.

هزینه ارسال قفسه و طبقات پیش ساخته به چه صورت است؟
هزینه ارسالی معمولا بر عهده مشتری می باشد و بر حسب مسافت و میزان بار متغیر است. معمولا بین ۵۰ تا ۱۲۰ هزار تومان در تهران است.

مدت زمان تحویل پروژه سفارشی چقدر است؟
بسته به نوع طرح و حجم کاری معمولا بین ۷ روز کاری تا ۱۵ روز است.

عوامل موثر در قیمت نهایی چیست؟
نوع جنس، ضخامت شیشه، ضخامت ورق آلومینیوم، ابعاد و تعداد طبقات از عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی است.

نظم دهنده شیشه ای

توضیحات و نکات مهم شما باید ضخامت شیشه را با توجه به نوع باری که روی آن ها قرار می‌ دهید، انتخاب کنید. شما می توانید از ویترین‌ های تمام شیشه‌ ای به عنوان پارتیشن و در فضاهایی که نیاز به تفکیک فضا دارید، استفاده کنید. منظور از مدولار، ثابت نبودن قفسه و طبقات است. به طوری که شما می توانید آن ها را به راحتی جابه‌ جا کنید و در محل مورد نظرتان قرار دهید.

نظم دهنده شیشه ای

قیمت تقریبی نظم دهنده‌ های شیشه‌ ای و آلومینیومی کم ترین : ۷۰ هزار تومان میانگین : ۲۵۰ هزار تومان بالاترین : ۱ میلیون تومان هزینه تقریبی خرید محصولات نظم دهنده پیش ساخته شیشه‌ ای و آلومینیومی : از ۷۰ هزار تا ۱ میلیون تومان  هزینه تقریبی هر مترمربع طراحی و ساخت نظم دهنده‌ های شیشه‌ ای و آلومینیومی : از ۱۲۰ هزار تا ۶۰۰ هزار تومان این هزینه ها به صورت تقریبی و برای هر مترمربع است و بسته به نوع جنس، ضخامت شیشه، نوع طراحی و تعداد متغیر می باشد.

​توجه : مقادیر ارائه شده در این محتوا برحسب قیمت های رایج در بازار می باشد و ممکن است با هزینه هایی خارج از این محدوده ها نیز مواجه شوید.

نویسنده : سمیه منوچهری | تحریریه چیدانه

انواع آلومینیومی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات