تبلیغات

اپل در iOS 12 امکان استفاده از انیموجی را در تماس‌های ویدئویی FaceTime فراهم می‌کند

به اشتراک‌گذاری

دلیل این تاخیر تلاش اپل در جهت ارائه‌ی یک بروزرسانی بی عیب و نقص و عاری از باگ است. در به‌روزرسانی جدید قابلیت گذاشتن انیموجی در فیس‌تایم امکان پذیر می‌شود. انیموجی‌ها شخصیت‌های مجازی هستند که سال گذشته اپل همراه با آیفون 10 معرفی کرد و در حال حاضر انحصاری آیفون 10 هستند چرا که این دستگاه به سیستم تشخیص چهره‌ی فیس آیدی مجهز است.

خبرگذاری بلومبرگ در این باره می‌گوید اپل بر روی توسعه انیموجی کار می‌کند. موارد توسعه‌ انیموجی در iOS 12 با نام « Peace» از این قرار است:

افزودن چند کاراکتر جدید، پشتیبانی از انیموجی بر روی آی‌پد، پشتیبانی از فیس‌تایم و یک منوی ساده‌تر.

در همین خصوص..

اپل قصد دارد انیموجی‌ها را در فیس‌تایم ادغام کند. با اینکار کاربر می‌تواند در تماس ویدیویی چهره‌های مجازی را بر روی صورت خود قرار دهد. تکنولوژی کنفرانس چند نفره در تماس تصویری فیس‌تایم در حال بررسی است اما احتمال اینکه در سال جاری آماده شود دور از انتظار است.

گزارش‌ها می‌گویند iOS 12 اپ سهام Stocks و حالت «Do Not Disturb» را نیز بازطراحی خواهد کرد. گفته می‌شود برخی ویژگی‌های خاص آی‌پد تا سال ۲۰۱۹ به تاخیر می‌افتد. قابلیت‌هایی که باز بودن همزمان چند پنجره در یک اپ را ممکن می‌سازد و به کاربران اجازه می‌دهد مثل تب‌های مرورگر بین پنجره‌ها جابجا شوند. یک قابلیت دیگر نیز وجود دارد که به کاربر اجازه می‌دهد دو صفحه‌ی یک اپ را در کنار هم باز کنند.

در حال حاضر اپل هیچ چیز را در مورد  iOS 12 تایید نکرده است و گمان نمی‌رود تا زمان برگزاری نمایشگاه WWDC 2018 و انتشار رسمی آن نیز حرفی بزند.

منبع ubergizmo
امکان استفاده انیموجی ویدئویی facetime فراهم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات