تبلیغات

حمایت برخی هنرمندان از علی کریمی/ از محسن چاوشی تا رضا صادقی/ تصاویر

برخی هنرمندان نسبت به مناظره دوشنبه شب علی کریمی و محمدرضا ساکت در برنامه 90 واکنش نشان دادند.

به گزارش جی پلاس؛ بعد از مطرح شدن نام دستیار کی روش در تیم ملی توسط علی کریمی، کی روش پیامکی برای عادل فردوسی پور فرستاد و او هم پیامک را بدون دخل و تصرف خواند؛ پیامکی که در آن کی روش، کریمی را به زدن "اتهامات بزدلانه" متهم کرد.

همزمان در شبکه های اجتماعی هم کاربران واکنش های تندی به این اظهارنظر کی روش داشتند و سرمربی تیم ملی را به دلیل به کار بردن لفظ "بزدل" در مورد کریمی به شدت مورد انتقاد قرار دادند. هنرمندان کشور هم بعد از این واقعه به حمایت از علی کریمی پرداختند و در شبکه های مجازی از این بازیکن پیشکسوت فوتبال ایران حمایت کردند.

** امیر جدیدی:

کریمی

محسن چاوشی در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویری از علی کریمی به حمایت از او پرداخت:

 

مهرداد صدیقیان بازیگر سینما هم در صفحه شخصی اش با انتشار عکسی از علی کریمی از او حمایت کرد و نوشت: 

حق طلبی ... شفافیت... صداقت... تلاش... اینا صفات یه آدم بزدل نیست [علی کریمی]

برزو ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش به صحبت های کارلوس کی روش نسبت به علی کریمی واکنش نشان داد و نوشت:

به احترامت تمام قد ایستاده ام

به احترامت کلاه از سر برداشته ام

و....به افق خیره نگاه میکنم

شهره سلطانی هم با انتشار عکسی از علی کریمی از این فوتبالیست پیشکسوت حمایت کرد و نوشت:

دیشب برنامه نود را دیدم. علی کریمی اسطوره فوتبال شما نه تنها بازیکن بینظیر و فوق العاده ای هستی بلکه بسیار جسور و با شهامت ، رو راست و مطمئن و انسانی قوی هستی . علی کریمی ملقب به جادوگر ، من ب درستی نمی‌دانم در فوتبال چه می‌گذرد . اما خوب میدانم وقتی در یک سیستم مدام تبعیض و تبعیض و تبعیض ببینی نمیتوانی سکوت کنی . خوب میدانم بی عدالتی و ناحقی چه درد بزرگی دارد . خوب میدانم از تو رد شدن و نادیده گرفتن چه تلخ است و چه خوب که تو اعتراض کردی و فریاد زدی. ... چه خوب که این همه‌ را در یک تلویزیون ملی که من و امثال من مخاطبش هستیم ، با اقتدار و بی پرده عیان کردی و افشا ... من علی کریمی را دوست دارم، خیلی دوست دارم نه به خاطر سلام وعلیک و گه گاه دیدن او و معاشرت در مجامع عمومی ، نه به خاطر اینکه بازیکن فوق العاده ای بوده و هست . نه به خاطر تکنیک زیبای دریبلهایش که انگشت حیرت به دهان میآید ، نه به خاطر اینکه مرد نیکو کار و مهربانی است که در خیریه ها و هر آنجا که لازم بوده از دل و جان کمک کرده . من علی کریمی را دوست دارم چون انسان محکم و مقتدر و جسور و شجاعی است که گرفتن حق را به من یاد آوری می‌کند .....

نادر سلایمانی هم در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت: 

ارتش تک نفره❤️ .

.

بزدل؟! آقای کریمی شما بخش حذف نشدنی حافظه فوتبال این مملکتی، از اندک فوتبالیستایی هستی که همه فارغ از رنگ ها دوستتون دارن

اقای کیروش! بی احترامی به علی کریمی بی احترامی به عشق و علاقه میلیون ها ایرانیه

١٢٧ بازی ملی و نقش علی کریمی هرگز از ذهن و خاطره ما بیرون نمیره❤️

رضا صادقی هم با انتشار عکسی از علی کریمی از این بازیکن پیشکسوت حمایت کرد.

صادقی
حمایت هنرمندان کریمی چاوشی صادقی تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات