تبلیغات

لادروپ: انتظار نداشتم استقلال به این سرعت گلزنی کند؛ ترکیب الریان چرخشی است

سرمربی الریان قطر می گوید تساوی مقابل استقلال برایش تلخ بوده است.

طرفداری- مایکل لادروپ، سرمربی الریان قطر پس از تساوی تیمش مقابل استقلال ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت که این تساوی برایش تلخ بوده است و انتظار نداشت استقلال به این سرعت دروازه تیمش را باز کند.

مایکل لادروپ، سرمربی الریان قطر پس از تساوی 2 بر 2 شاگردانش مقابل استقلال گفت:

از عملکرد شاگردانم در این بازی راضی هستم به خاطر از دست پیروزی و نتیجه تساوی احساس خوبی ندارم و این تساوی تلخ برای ما بود. اصلا انتظار نداشتم استقلال به این سرعت دروازه ما را باز کند اما ما خیلی سریع به بازی برگشتیم و جبران کردیم.

به نقل از فارس، وی افزود:

اخراج تاباتا به عملکرد تیمی ما تاثیر گذاشت و در نهایت موفق نشدیم با پیروزی بازی را به پایان ببریم. نمی گویم تمام بازیکنانم بهترین عملکرد را داشتند ولی می توانم بگویم که مقابل تیم قدرتمندی مثل استقلال نمایش قابل قبولی داشتند.

سرمربی الریان در پایان گفت:

ما از تمام بازیکنانمان استفاده می کنیم و یه نوع دور در ترکیب ما وجود دارد تا بتوانیم تیم را برای رقابت های لیگ داخلی نیز سرپا نگه داریم و همچنین در آسیا نیز رقابت کنیم. ما بازیکنانی در ترکیب تیم داریم که سنشان بالای سی سال است و ما این ترکیب چرخشی را استفاده می کنیم تا آنها بتوانند استراحت کنند.
 

لادروپ انتظار نداشتم استقلال گلزنی ترکیب الریان چرخشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات