تبلیغات

کلوپ: لیورپول برای نتیجه گرفتن مقابل پورتو باید قوی ظاهر شود؛ کاریوس دروازه بان ما خواهد بود

سرمربی قرمزها همچنین اذعان کرد که تنها امره جان را برای این مسابقه در اختیار ندارد.

طرفداری- چهارشنبه شب در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا، پورتو و لیورپول در کشور پرتغال به مصاف هم خواهند رفت.

به نقل از لیورپول اکو، صحبت های یورگن کلوپ را در کنفرانس خبری پیش از این دیدار می خوانید:

حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا و دیدار با پورتو

باید به طرز فوق العاده ای قدرتمند باشیم تا بتوانیم مقابل پورتو نتیجه بگیریم زیرا می خواستیم در اینجا حضور داشته باشیم. فصل گذشته آرزوی این را داشته و اکنون در اینجا هستیم. برای هر چیزی مبارزه خواهیم کرد. به نتیجه گرفتن فکر می کنیم تا در دیدار برگشت شانس صعود داشته باشیم. پورتو 20 بار جلوی تیمی مانند ما بازی نکرده است. ما تیم خیلی بدی نیستیم و می خواهیم این را نشان دهیم. فکر نمی کنم لیورپول در سال 2005 در این مرحله فکر می کرد در پایان رقابت ها قهرمان می شود. متنفرم در خصوص مراحل بعدی صحبت کنم. راه طولانی ای پیش رویمان است.

وضعیت جو گومز، کلاوان و ناتانیل کلاین

از جو باید امشب تست بگیریم. تقریبا ترکیب مان کامل است. تنها کسی که کاملا به این دیدار نمی رسد، امره جان است. کلاوان آماده است. کلاین نیز به تمرینات بازگشته است. زود است در خصوص او صحبت کنیم ولی به طور عادی در تمرینات تیم شرکت می کند. دو روز اخیر کاملا با تیم تمرین کرده ولی به دلیل اینکه مدتی طولانی بازی نکرده است، زمان می برد تا کاملا آماده شود.

دروازه بان تیم؟

کاریوس فردا دروازه بان ما خواهد بود. در مقابل ساوتهمپتون او تصمیمات و واکنش های خوبی داشت.

فیرمینو و صلاح

صحبت کردن در خصوص آنها عادی است و همچنین طبیعی است که مردم از همکاری های این دو نفر چشم پوشی می کنند ولی من این گونه نیستم. سادیو نیز با قدرت تمرین می کند. بنابراین همه چیز خوب است.

لیورپول نتیجه گرفتن مقابل پورتو کاریوس دروازه خواهد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات