تبلیغات

شلف نردبانی، آستین بالا بزنید و خودتون بسازیدش!

نظرتان چیست دست به کار شوید و یک شلف نردبانی بسازید؟ شلف ها کاربرد های بسیاری دارند و جزء اکسسوری های نظم دهنده منزل به حساب می آیند. امکان ندارد کسی بگوید من به شلف در منزلم نیازی ندارم! تا انتهای مطلب با چیدانه همراه باشید! ما هرآنچه شما برای ساخت یک شلف نردبانی نیاز داشته باشید را بیان میکنیم.

شلف نردبانی

نام وسیله: شلف نردبانی مدت زمان ساخت: یک روز میزان سختی: متوسط هزینه: ۱۰۰۰۰۰تا ۴۰۰۰۰۰تومان استند گلدان کنار دیواری تمام چوب آیکیا

استند گلدان کنار دیواری تمام چوب آیکیا

۲۵۰۰۰۰تومان

۱- خرید چوب برای ساخت شلف نردبانی

زیبایی این پروژه در این است که شما می توانید هر نوع چوبی را استفاده کنید. اگر از پروژه های قبلی خود تخته چوب یا ام دی افی باقیمانده است هم می توانید استفاده کنید. با این کار در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهید کرد. چوب ها را می توانید از نجاری ها یا کارگاه های ساخت مبلمان تهیه کنید. حتی می توانید تکه چوب های بریده شده بلا استفاده آن ها را به خود به منزل بیاورید.

استند گل نردبانی در دکوراسیون منزل

بدانید! بهتر است قطعات چوبی که انتخاب می کنید ضخامت یکسان داشته باشند و هنگام خرید دقت کنید که تخته ها تاب نداشته و کاملا صاف باشند.

استند نردبانی

استند نردبانی

نامشخص

۲- پایه ها را برش بزنید

ابتدا دو پایه کناری را برش بزنید. برای این کار از اره های معمولی هم می توانید استفاده کنید. حالا جای طبقات را با یک مداد علامت گذاری کنید. هنگام اندازه گیری حواستان باشد ضخامت طبقات را هم حساب کنید.

نمونه ای از اندازه های شلف نردبانی به اینچ

استند گلدان طرح نردبان 4 طبقه PVC

استند گلدان طرح نردبان ۴ طبقه PVC

۴۵۰۰۰تومان

۳- طبقات شلف نردبانی را آماده کنید

طول طبقات باید یکسان باشد و این عرض طبقات است که هرچه بالاتر می رود کم تر می شود. به اندازه گذاری هایتان دقت کنید، شما میخواهید یک شلف نردبانی کاربردی داشته باشید پس در کاهش عرض طبقات بالایی افراط نکنید.

استند گل چوبی تصویر امیر صادقی

عکاس: 

۴- قطعات شلفتان را سرهم کنید

برای اتصال قطعات راهکارهای متفاوتی وجود دارد شما می توانید با پیچ کردن این کار را انجام دهید یا از سایر اتصالات استفاده کنید. به همین راحتی شما صاحب یک شلف نردبانی می شوید. اگر از چوبهای مختلف استفاده کرده اید بهتر است در آخر شلف نردبانیتان را رنگ بزنید تا قطعاتش با هم هماهنگی پیدا کنند.

اگر در این زمینه سوال یا مشکلی داشته باشید می توانید برای رفع آن از اهالی فن ما در چیدانه که در زمینه نجاری و ساخت وسایل چوبی مهارت دارند، کمک بگیرید؛ همچنین اگر به هردلیلی فرصت ساخت یک شلف نردبانی را ندارید می توانید از شلف های آماده اهالی فن در چیدانه استفاده کنید:

شلف دیواری 2 طبقه پایپینگ

شلف دیواری ۲ طبقه پایپینگ

۳۲۰۰۰۰تومان

شلف دیواری

شلف دیواری

نامشخص

شلف دیواری

شلف دیواری

نامشخص

شلف دیواری d8 بلج

شلف دیواری d8 بلج

۵۵۰۰۰تومان

شلف دیواری پایپینگ

شلف دیواری پایپینگ

۱۸۰۰۰۰تومان

شلف دیواری چوبی

شلف دیواری چوبی

نامشخص

شلف استیکر

شلف استیکر

۱۵۰۰۰۰تومان

شلف هرکول

شلف هرکول

نامشخص

شلف گنجشک دکو وسنا

شلف گنجشک دکو وسنا

۹۵۰۰۰تومان

نویسنده: فاطمه مرادی(کیمیا) | تحریریه چیدانه

نردبانی آستین بزنید خودتون بسازیدش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات