تبلیغات

مهدهای قرآنی بهترین بستر برای رشد کودکان است

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ سرور کفاش‌زاده مسئول مهدهای قرآنی سازمان بسیج جامعه زنان کشور اظهار داشت: مهدهای قرآنی بهترین بستر و مکان برای رشد و تربیت کودکان است.

وی افزود: مهدهای قرآنی سازمان بسیج زیر نظر موسسه طلوع نسل نور از سال ۹۰ تا کنون در همه استان‌های سطح کشور فعالیت‌های خوبی داشته است.

کفاش زاده تربیت قرآنی را ضروری دانست و بیان کرد: کلیه امورات مهدهای کودک با محوریت تربیت نسل انقلابی، اسلامی و قرآنی می‌باشد و اصول قرآنی در تربیت کودکان در اولویت قرار دارد.

وی ادامه داد: ۳ هزار مهد قرآنی در سراسر کشور در حال فعالیت هستند که نونهالان با تربیت قرآنی در این مهدها رشد می‌یابند.

مسئول مهدهای قرآنی سازمان بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به نقشه‌های دشمن مطرح کرد: در فضای کنونی که دشمن با جنگ نرم بر ذهن و روان کودکان نفوذ و سرمایه گزاری کرده است، هدف آنان کودکان و نونهالان می‌باشد و نباید اجازه دهیم نقشه‌های شوم آنان به نتیجه برسد.

وی افزود: برای نونهالان باید برنامه‌های مطلوب و تاثیرگزار داشته باشیم که نسل انقلابی و قرآنی خوب تربیت کنیم.

کفاش زاده در مورد فضای مهدهای قرآن گفت: فضای مهد قرآنی سازمان بسیج با دیگر مهدها تفاوت بسیاری دارد و از دکورهای ایرانی، اسلامی و قرآنی استفاده شده است، مربیان به طور کامل آموزش‌های تخصصی را برای آموزش به کودکان گذرانده‌اند.

وی با اشاره به کتاب‌های آموزشی در این مهدها بیان کرد: ۱۲ جلدکتاب آموزشی برای کودکان این مهدها طراحی شده است که ۵ جلد کتاب برای مقطع سنی پنج سال و هفت جلد کتاب برای مقطع سنی پیش دبستانی و شش سال می‌باشد، کتاب‌ها محوریت انقلابی، اسلامی و قرآنی دارند.

مسئول مهدهای قرآنی سازمان بسیج جامعه زنان کشور فضای مهدها را جذاب دانست و ادامه داد: مهدها فضای بسیار جذابی برای کودکان دارند و آنان در محیطی شاد و مفرح تربیت می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در تمام مناسبت‌های ملی و مذهبی متناسب با سن نونهالان برنامه‌های مختلف برگزار می‌شود.

کفاش زاده آموزش به خانواده را برای تربیت کودکان تاثیرگزار دانست و افزود: باید خانواده‌ها برای تربیت کودکانشان در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند و بهترین شیوه و رفتار را برای رشد فرزندشان انتخاب نمایند.

وی مطرح کرد: فضای مجازی برای کودکان آسیب‌های جبران ناپذیری دارد، اگر مادران توانمند باشند و برای کودکان خود زمان بگذارند کودک در فضای مجازی قرار نمی‌گیرید.

انتهای متن/*

Let's block ads! (Why?)

مهدهای قرآنی بهترین کودکان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات