تبلیغات

هادی تمهیدی به زودی سکان فرمانداری پاکدشت را در دست می گیرد

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،به نقل از  ارم خبر هادی تمهیدی که تا این ساعت حکم معاونت سیاسی انتظامی شهرستان ری را برعهده دارد، پیش از آن در همین سمت درشهرستان های پیشوا و پاکدشت خودمان خدمت می کرد که پیش از انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم و قبل ازآن که  به شهر شاه عبدالعظیم برود جای خود را به حمیدرضا چوبداری آزاد شهری داد ، فردخاصی که چندماهی دراین سمت دوام نیاورد و بی سر و صدا رفت که رفت  تا چندین ماه این پست، بی سروسامان باشد.

حکم هادی تمهیدی برای تصدی فرمانداری پاکدشت درحالی زده شد که همزمان مسئولی خاص از این شهرستان در اقدامی عجیب طی نامه ی دست نویس شماره ۵۰۲ مورخه ۶/۹/  ۹۶ آقای «ع.م» را  که تصویر این مکتوبه در فضای مجازی انعکاس یافت  برای تصدی این سمت به رحمانی فضلی وزیرکشور دولت تدبیر و امید معرفی کرده بود.

صاحب نظران شهرستان پاکدشت که سیاق این نامه معنا دار را در ردیف منشآت نونهالان کلاس پنجم ابتدایی با نمره لب مرزی حداکثر ۱۰ ارزیابی می کنند؛معتقدند نگارنده نامه  فرد معرفی کرده را حسابی بازی داده و سرکارگذاشته است.

آنان اظهار می دارند: کسانی که باابتدایی ترین اصول اداری وانتصابات به خصوص انتصاب فرماندار آشنایی دارند، خوب می دانند که گردش کار انتخاب فرماندار ونهایی شدن آن زمان بر می باشد با این حساب چگونه نویسنده نامه که ازاین دست نامه ها برای  هرمراجعه کننده ای می نویسد، در آستانه امضای حکم تمهیدی از انتخاب وی بی خبر بوده و با فاصله ای بسیار کم فرد دیگری را معرفی می کند؟! آیا جزآن است که این مکاتبات صوری و سرکاری به تعبیر قدما خروسک دادن به نزدیک ترین یاران است؟  مخاطب نامه وزیر کشور است به طورطبیعی نامه باید دست ایشان باشد چطور در فضای مجازی منتشر شده است؟

آیا نویسنده، نامه را دست ذینفع داده تا خارج از عرف خود به وزارت کشور ببرد وتحویل دهد و او معرفی نامه خود را منتشر کرده است؟هدف واقعی منتشر کننده چه بوده است؟آیا نگارنده خواسته ذینفع را از سر خود باز کند و نامه ای را دست نویس کرده و دست ایشان داده است؟و بسیاری از سؤالات دیگر بر سرزبان ها افتاده است.هرچه هست این وسط آقای نگارنده زیرک نامه، شخص معرفی شده را درسطح شهرستان ضایع وسنگ روی یخ کرده است.

انتهای پیام/*

Let's block ads! (Why?)

تمهیدی فرمانداری پاکدشت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات