تبلیغات

مرگ چهار نفر بر اثر وقوع 2 تصادف رانندگی در جاده زنجان - خرمدره

جانشین رئیس پلیس Police راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: در حادثه Incident نخست که حوالی ساعت 7:30 صبح چهارشنبه /15 آذر جاری/ در جاده ترانزیت زنجان - خرمدره (حوالی شهر صائین قلعه) بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 و یک دستگاه وانت پیکان، سه نفر از سرنشینان وانت پیکان بر اثر شدت صدمات و جراحات وارده فوت کردند. 
سرگرد محمدعلی عظیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شدت تصادف Crash به حدی بالا بود که مادر این کودکان در دم جان باخت و 2 فرزندش 'پسربچه 2 ساله و 9 ساله' نیز پس از انتقال به بیمارستان بوعلی سینا خرمدره به کام مرگ فرو رفتند. 
وی با بیان اینکه راننده پیکان وانت نیز که از نواحی مختلف بدن صدمه و آسیب دیده بود به منظور درمان به بیمارستان بوعلی انتقال یافت، علت حادثه تلخ و خونین رانندگی را سرعت بالا و انحراف به چپ از جانب راننده خودروی سورای پژو 405 ذکر کرد. 
عظیمی اظهار کرد: این خودرو از 'روستای شویر' شهرستان ابهر به سرقت Stealing رفته بود و با توجه به اینکه صاحب خودرو با وسیله نقلیه دیگری در تعقیبش بوده بنابراین راننده سارق در پیفرار Escape بود که چنین صحنه تلخی را رقم زد. 
وی افزود: راننده سارق و خاطی نیز از سوی عوامل پلیس راه زنجان دستگیر و به منظور اعمال قانون Law به نیروی انتظامی تحویل شد. 
جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: حادثه دوم نیز حوالی ساعت 18 /چهارشنبه 15 آذر جاری/ در زیر پل Bridge روستای سایان در مسیر ارتباطی زنجان - خرمدره، نزدیک به شهر زنجان، اتفاق افتاد. 
عظیمی افزود: در این حادثه رانندگی نیز یک دستگاه کامیون ایسوزو به دلیل توجه نداشتن جدی به جلو، با عابر پیاده که زن بود برخورد کرده و حادثه ای خونینی را رقم زد. 
وی اظهار کرد: راننده این خودرو نیز پس از برخورد با عابر پیاده، متواری شده بود که با درایت و سرعت عوامل پلیس راه در میدان بسیج شهر زنجان دستگیر و تحویل نیروی انتظامی شد. 
به گزارش ایرنا، برابر آمار پزشکی قانونی استان زنجان پارسال 287 نفر بر اثر تصادف با وسایط نقلیه در استان فوت کرده اند، که این میزان در هفت ماهه امسال 136 نفر بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

وقتی وارد اتاق شدم شوهرم قادر و دخترم را در وضعیت بدی دیدم و ..!

افسر نیروی انتظامی پس از تیراندازی مرگبار در مشهد دستگیر شد

قرار شوم سمیه با پسر جوان در یک باغ شهریار / وقتی آن دو را باهم دیدم ..!+ عکس

با یک ضربه چاقو تسلیم مرد غریبه در پارکینگ شدم و ..! / 2 جوان در جردن دستگیر شدند + عکس

2 دختر قتل مرد ثروتمند را در خیابان شریعتی بازسازی کردند + عکس

تصادف مرگبار 206 با آمبولانس اورژانس / 2 سرباز جان باختند

سقوط مرگبار و مرموز کارمند جوان با پرایدش داخل رودخانه نکا + عکس

حمید برادر زنش را در تهران به آتش کشید و در یونان دستگیر شد!

2 پسر جوان دوستشان را در بهبهان کشتند

وقتی به خودم آمدم که در خانه مجردی شراره بودم و ... / می خواهم زنم مرا ببخشد!

مرگ یک زن کرجی در سطل زباله شهری!

ماهرخ پس از ارتباط شیطانی با من، خواست تا برای شوهرش پاپوش درست کنم و .!+ عکس

سعید نفس نمی کشید از ترس او را در خانه مجردی تکه تکه کردم و ..!

قتل 3 دختر و گمشدن 9 زن جوان در آبادان + جزئیات

مسعود خانه پدری اش را به آتش کشید / تنها خواهر این جوان کرجی زنده ماند

2 دختر قتل مرد ثروتمند را در خیابان شریعتی بازسازی کردند + عکس

فرجام تلخ جدال هفت ماهه پسر 11 ساله با مرگ و زندگی

اخبار زیر را از دست ندهید:

با یک ضربه چاقو تسلیم مرد غریبه در پارکینگ شدم و ..! / 2 جوان در جردن دستگیر شدند + عکس 2 دختر قتل مرد ثروتمند را در خیابان شریعتی را بازسازی کردند + عکس سقوط مرگبار و مرموز کارمند جوان با پرایدش داخل رودخانه نکا + عکس قرار شوم سمیه با پسر جوان در یک باغ شهریار / وقتی آن دو را باهم دیدم ..!+ عکس وقتی مادرم با مرد 60 ساله ازدواج کرد، آزار و اذیت های او مرا به دامان شاهین انداخت و ..! وقتی وارد اتاق شدم شوهرم قادر و دخترم را در وضعیت بدی دیدم و ..! قتل 3 دختر و گمشدن 9 زن جوان در آبادان + جزئیات پایان تلخ با انفجار بالن در یک جشنواره دانش آموزی در هند + فیلم و تصاویر
تصادف رانندگی زنجان خرمدره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات