تبلیغات

گواردیولا: باختن هرگز اتفاق زیبایی نیست اما به این شکست نیاز داشتیم

پپ هم بالاخره طعم تلخ شکست را چشید. 

طرفداری - پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی پس از اولین شکست فصل تیمش مقابل شاختار دونتسک می‌گوید باختن همیشه دردآور است اما قطعا آنها باز هم در این فصل شکست خواهند خورد.

منچسترسیتی که شروع فوق العاده‌ای در فصل جاری داشت و یکی از تیم‌های بدون شکست پنج لیگ معتبر اروپایی به شمار می‌رفت، شب گذشته در اوکراین در دیداری که هیچ نیازی به امتیازاتش نداشت، با ترکیبی از ذخیره‌ها و جوانانش به میدان رفت و به خصوص در نیمه اول تحت تاثیر نمایش عالی شاگردان فونسکا قرار گرفت و نهایتا با نتیجه 2-1 بازی را باخت. 

به گزارش اسکای، پپ پس از بازی به خبرنگاران گفت:

دردآور است. تلخ است. باختن هیچ وقت اتفاق زیبایی نیست. اما بارها گفتیم که ما نمی‌توانیم همه بازی‌های فصل را ببریم و از این پس نیز باخت‌هایی خواهیم داشت. این اولینش بود. نیاز داشتیم تا یک بازی را ببازیم. این برای باشگاه، ما و شما رسانه‌های خوب است. وقتی پشت سر هم بازی‌ها را می‌برید، زیاد از شما تمجید می‌شود و حالا پس از باخت، می‌توانید همه آنها را فراموش کنید. 

در نمایش امشب بازیکنانم نکات مثبتی دیدم اما طبعا اشتباهاتی هم داشتیم که قرار است آنها را تصحیح کنیم تا تیم بهتری شویم. گل اول شاختار فوق العاده بود. روی گل دوم خوب دفاع نکردیم اما حداقل تلاش کردیم. فوتبال یعنی چگونه در لحظات خوب و بد ریکاوری می‌کنید تا در یک مسیر باقی بمانید. برای توسین (آدارابیویو)، فیل (فودن) و براهیم (دیاز) و نمایشی که امشب مقابل تیم واقعا خوبی چون شاختار با بازیکنان برزیلی باستعدادش داشتند، بسیار خرسند و خوشحالم. امشب برای پیروزی به میدان آمده بودیم اما نشد ولی تا پایان به تلاشمان ادامه دادیم. از بازی تیمم خوشحالم. حالا استراحت می‌کنیم؛ فردا به تمرینات برمی‌گردیم و برای بازی بعدی آماده می‌شویم. 

منچسترسیتی از مدعیان قهرمانی اروپاست؟ از این حرف‌ها وقتی قرعه کشی نزدیک باشد، زیاد زده می‌شود اما همه چیز به فرم تیم‌ها در همان روز و بازی بستگی دارد. ممکن است امروز فوق العاده اما در ماه فوریه چیزی در نزدیکی افتضاح باشید. شاید هم برعکس. هر قرعه ای که نصیبمان شود، دشوار خواهد بود. بازی در لیگ قهرمانان اروپا همیشه دشوار است اما تلاشمان را خواهیم کرد.

گواردیولا باختن اتفاق زیبایی داشتیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات