تبلیغات

فونسکا، سرمربی شاختار: همه اوکراینی‌ها باید به تیم من افتخار کنند

برزیلی‌های اوکراینی گل کاشتند!

طرفداری - پائولو فونسکا، سرمربی شاختار دونتسک که پس از پیروزی ارزشمند شاگردانش مقابل منچسترسیتی با کلاه و ماسک زورو در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شده بود می‌گوید اوکراین باید به این تیم افتخار کند.

اوکراینی‌ها که با عملکرد خوبشان در پنج هفته گذشته، سرنوشت صعود در دست خودشان بود، توانستند با ارائه یک نمایش هماهنگ، منظم و بابرنامه به خصوص در نیمه اول، منچسترسیتی را که با بازیکنان ذخیره و جوانش به میدان آمده بود را شکست داده و به عنوان تیم دوم راهی دور یک هشتم نهایی شوند. پائولو فونسکا نیز طبق قولی که داده بود، با کلاه و ماسک زورو در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

به گزارش سایت رسمی یوفا، فونسکا به خبرنگاران گفت:

این جالب‌ترین کنفرانس عمر من است. همه دارند می‌خندند! امشب مقابل منچسترسیتی یک بازی تقریبا ایده آل را به نمایش گذاشتیم. در دفاع سازمان یافته بودیم و در خط حمله نیز بسیار فرصت طلبانه کار کردیم. نیاز بود تا چند ناحیه بازی را به کلی روی منچسترسیتی ببندیم چون در آن مناطق واقعا تیم خطرناکی هستند. معتقدم این کار را خیلی خوب انجام دادیم و سیتی امشب مثل گذشته در خلق موقعیت موفق نبود. 

به حریف بعدی‌مان فکر نکرده‌ام چون در حال حاضر تنها باید از این پیروزی فوق العاده لذت ببریم. احساس فوق العاده‌ای دارم و فکر می‌کنم امشب نه فقط هواداران ما که همه اوکراینی‌ها باید به این تیم افتخار کنند. کسب دوازده امتیاز آن هم در چنین گروهی واقعا شگفت انگیز است. بازیکنان ما کیفیتشان را نشان دادند. برنارد گلی زد که تنها یک بازیکن بزرگ از عهده آن برمی‌آید. مارلوس هم بازی فوق العاده‌ای به نمایش گذاشت. 

فونسکا سرمربی شاختار اوکراینی افتخار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات