تبلیغات

تقدیر فدراسیون وزنه برداری از عنایت ویژه مقام معظم رهبری و توجهات مسئولان و ملت

تقدیر فدراسیون وزنه برداری از عنایت ویژه مقام معظم رهبری و توجهات مسئولان و ملتبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، قهرمانی بی سابقه وزنه برداری ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ در آناهیم آمریکا، موجی از واکنش‌ها را میان مسئولان ارشد نظام و ملت شریف در پی داشت. این اتفاق که با صدور پیامی پرمهر و لطف از سوی مقام معظم رهبری همراه شد، شور و شعفی خاص را به جامعه وزنه برداری کشور منتقل شد.
در این راستا، رئیس فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران پیامی را در قبال این سیل محبت و تبریک صادر کرد که متن آن در زیر امده است:

"بسمه تعالی
قهرمانی بی سابقه فرزندان ملت شریف ایران و سربازان همیشه دلداده مقام عظمی ولایت در سرزمین امریکا و کسب مدال‌های رنگارنگ، نشان از ان داشت که اگر فعل خواستن به درستی صرف شود، رسیدن به قله‌های موفقیت، امری ممکن و شدنی است.
اینک، وزنه برداری ایران در سایه عنایات بی بدیل ذات اقدس الهی و تلاش شبانه روزی سربازان این مملکت توانست به توفیقی دست یابد که در تاریخ بی سابقه بوده است. در این مسیر، بی تردید موانع و گذرگاه‌های دشواری در پیشرو بود که بسیاری قهرمانی کنونی را غیرممکن می‌دانستند؛ اما چه کسی است که نداند سربازان این مرز و بوم چگونه ناممکن‌ها را شدنی می‌کنند؛ هر بار در اسمی و لباسی. این بار جامعه وزنه برداری است که توانست پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در آمریکا به اهتزاز دراورد و کاری کرد کارستان.
اما، این قهرمانی هنگامی جلوه‌ای وصف ناپذیر یافت که با پیام مسرت بخش مقام معظم رهبری همراه شد و برای همیشه در اذهان باقی خواهد ماند و البته حلاوت ان نیز برای همیشه در دل و زهن ما باقی خواهد ماند. البته، سایر مسئولان و دلسوزان نیز در پیام‌هایی جداگانه، به تحسین شاهکار وزنه برداری ایران پرداختند که به دلیل کسرت پیامها، به صورت عمومی از آن‌ها نقدیر و تشکر می‌شود.
در پایان امید است که این قهرمانی آغازگر مسیر اعتلا و توسعه روزافزون ورزش ایران در جهان باشد که این موفقیت طلیعه‌ای برای این راه است و از تمامی مسئولان و ملت شریف که با دعای خود یار و یاور این تیم قهرمان بودند، تشکر و قدردانی می‌شود.

علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری"

انتهای پیام/

تشکر رئیس فدراسیون وزنه برداری از مردم ایران
تقدیر فدراسیون برداری عنایت رهبری توجهات مسئولان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات