تبلیغات

100 میلیون ریال تسهیلات خرید لوازم خانگی به زلزله‎زدگان کرمانشاه ارائه می‎شود

داوود یاوری در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به برگزاری جلسه بررسی نحوه ارائه تسهیلات خرید لوازم خانگی ضروری و تقسیم بانکی و شهرستانی آن در مناطق زلزله‎زده، اظهار داشت: مسئولیت پیگیری نحوه واگذاری تسهیلات قرض‏الحسنه خرید لوازم خانگی بر عهده دبیر خانه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه واگذار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه یکی از مصوبات هیئت دولت ارائه 100 میلیون ریال تسهیلات خرید لوازم خانگی به خانواده‎های آسیب‎دیده بود، گفت: پس از شناسایی و تأیید بنیاد مسکن پرونده‎های خانوارهای آسیب‎دیده تشکیل و به ‏منظور جبران خسارت به بانکهای عامل استان جهت دریافت تسهیلات معرفی خواهند شد.

یاوری با اشاره به اینکه این اداره کل به‎عنوان هماهنگ کننده بین دستگاه‎های اجرایی و بانکهای عامل استان است، بیان کرد: این تسهیلات کمترین کمک به حادثه‏دیدگان است و دستگاه‎های اجرایی و  بانکهای عامل از هرگونه کوتاهی در ارائه تسهیلات مذکور اجتناب کرده و قوانین دست‎وپاگیر را تا حد امکان نادیده بگیرند.

وی با بیان اینکه دوره تنفس این تسهیلات 6 ماه و بازپرداخت آن نیز چهار سال و نیم خواهد بود، اظهار کرد: آمار نهایی آن دسته از شهرستان‌هایی که شناسایی شده‎اند توسط بنیاد مسکن به کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

میلیون تسهیلات لوازم خانگی زلزله زدگان کرمانشاه ارائه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات