تبلیغات

ظریف: باید دید اعتراض‌ها به جا است یا خیر؟

لیبروی تیم والیبال پیکان تهران، گفت‌: بازیکنان جوان کاله در لحظات حساس پر اشتباه بودند و ما از این فرصت‌ها استفاده کردیم.

فرهاد ظریف در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی ۳ بر ۲ پیکان تهران برابر کاله آمل در هفته‌ یازدهم و پایانی دور رفت لیگ برتر والیبال و شرایط پیکان در نیم فصلی که سپری شد، گفت‌: با توجه به این که سه باخت عجیب در ابتدای فصل متحمل شدیم در ادامه‌ جای هیچ اشتباهی را نداشتیم. از آن جایی که تغییرات زیادی نسبت به فصل قبل داشتیم و تنها دو بازی از تیم سال گذشته در تیم امسال بود باز هم کادر فنی، خوب تیم را جمع کرد. در حال‌ حاضر به نظرم سرمربی تیم ترکیب اصلی خود را شناخته و شناخت خوبی نیز نسبت به بازیکنان دارد.

لیبروی تیم پیکان در ادامه‌ صحبت‌هایش افزود: برابر کاله از پیش می‌دانستیم دیدار سختی داریم. بازیکنان کاله چند سال است که با هم بازی می‌کنند و بسیار با روحیه و با انگیزه هستند. به نظرم در لحظات حساس بازیکنان کاله اشتباه‌هات بیشتری داشتند و بازیکنان تیم‌ها به دلیل تجربه زیاد از این فرصت‌ها استفاده کردیم و به پیروزی رسیدیم.

لیبروی سابق تیم‌ ‌ملی والیبال ایران درباره حواشی به وجود آمده در ست پنجم و داوری دیدار برابر کاله، گفت‌: اعتراض همیشه در والیبال هست ولی باید ببینیم به جا است یا خیر؟ در آن لحظه‌ای که تیم حریف به تصمیم داور اعتراض داشت اختلاف زیاد بود و به نظرم عامل تنش و درگیری دو بازیکن بود که آن هم باز به خاطر کری خوانی پیش آمد که آن را هم بازیکنان کاله آغاز کردند.

انتهای پیام

اعتراض

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات