تبلیغات

خلیفه و خدابخشی بهترین های جهان شدند

به گزارش افکارنیوز،

سایت فدراسیون جهانی تکواندو، ضمن اعلام این خبر با تمجید از مهدی خدابخشی نوشت: مهدی ، «ترمیناتور»، خدابخشی، که پس از غیبت طولانی مدت پس از المپیک ریو، بازگشت پیروزمندانه ای به رقابت های تکواندو داشت ، به عنوان ارزشمند ترین بازیکن مرد انتخاب شد.

در بخش زنان نیز پان گائو از چین بهترین بازیکن شناخته شد.

عنوان بهترین مربی مرد جهان به سید نعمت خلیفه از ایران رسید و جایزه بهترین مربی زن هم به جیانمین گوان از چین اختصاص یافت. در بخش داوری هم دانیل رابرت خراسبانبجان از لبنان، آملی موراس از آمریکا و جنگ ین لی ازمالزی به بهترین داوران این مسابقات برگزیده شدند.

این سایت نوشت،نتیجه پایانی بخش مردان نشان داد که ایران یک سال پس از ناکامی غافلگیر کننده در المپیک ریو بار دیگر به درستی به رتبه اول جهان بازگشته است.
گفتنی است، بیست و یکمین دوره مسابقات جام جهانی 2017 با حضور 8 تیم برتر جهان در بخش مردان و 5 تیم در بخش زنان به مدت دو روز در "آبیجان" ساحل عاج برگزار شد. در نهایت و در گروه مردان ایران قهرمان شد، روسیه بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم‌های ساحل عاج و کره جنوبی مشترکا سکوی سومی را به خود اختصاص دادند.

خلیفه خدابخشی بهترین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات