تبلیغات

تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس، مهر پایان خط سازش در فلسطین

کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به اینکه قطعنامه های مهمی وجود دارد مبنی بر اینکه هویت قدس باید محفوظ بماند،گفت : تصمیم ترامپ مبنی بر تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس مهر پایان خط سازش در فلسطین است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، مجتبی امانی با حضور در بخش خبری 21 شبکه یک سیما درباره پیامدهای اعلام این تصمیم از سوی ترامپ افزود: آمریکایی ها با این کار اثبات کردند که هیچ گونه قوانین بین المللی را به رسمیت نمی شناسند.
وی اضافه کرد: یاسر عرفات نیز پس از همه کارهایی که برای سازش با رژیم صهیونیستی انجام داد، همواره می گفت پیش به سوی دولت فلسطین به پایتختی قدس.


امانی گفت: این توهم ترامپ است که تصور می کند فلسطینی ها می توانند درکنار رژیم صهیونیستی به پایتختی قدس سرزمین برای خودشان داشته باشند.
کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به اینکه در منطقه اتفاقات مهمی افتاده است، افزود: همه بازی هایی که با بوجودآوردن داعش و تهدیدات علیه حزب الله و حماس و مجموعه این ها انجام شد به این علت بود که آمریکایی ها سعی داشتند نقشه منطقه را به نفع رژیم صهیونیستی به هم بزنند و محور مقاومت را پراکنده و تضعیف کنند که پروژه آن ها پایان یافت.
وی ادامه داد: ترامپ می خواهد زمینه را برای تجدید روحیه صهیونیست ها پس از شکست های پی در پی آنان ایجاد کند.
این کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: کرانه باختری که مستقیماً درگیر مسئله قدس است تحولات سیاسی و اجتماعی خواهد داشت زیرا آن ها امید داشتند قدس پایتخت آن ها شود.
امانی افزود: گروه های جدید در فلسطین ظهور خواهند کرد که با راهبرد مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی کار خواهند کرد.
وی تاکید کرد: این مسئله پایان خط سازش خواهد شد و کرانه باختری هم به مبارزه مسلحانه روی خواهد آورد.
امانی گفت: سازمان همکاری های اسلامی به علت تسلط سعودی های راه به جایی نخواهد برد و شورای امنیت سازمان ملل متحد هم مانند سابق کاری از پیش نخواهد برد.
تغییر پایتخت صهیونیستی پایان فلسطین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات