تبلیغات

­دستور کار جلسات علنی مجلس در هفته آینده

سؤال سه نماینده از وزیر نفت در دستور کار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، دستور کار جلسات هفتگی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه، 19، 21 و 22 آذر 1396 به این شرح اعلام شد:

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح دوفوریتی اصلاح قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی اصلاحی مصوب 1390.11.12 (ارجاع از جلسه علنی).
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد طرح دوفوریتی اصلاح قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران.
گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح اصلاح بند (هـ) تبصره (1) و الحاق یک بند به تبصره (9) قانون بودجه سال1396 کل‌کشور (یک فوریت این طرح و تقاضای تغییر دستور به ترتیب در جلسات علنی مورخ 1396.07.12 و 1396.09.08 به تصویب رسیده است) .
گزارش‌کمیسیون‌کشاورزی،آب‌ومنابع‌طبیعی‌در مورد لایحه حفاظت و بهره‌برداری از منابع ژنتیکی (اعاده شده از شورای نگهبان).
گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح الحاق دوتبصره به ماده(617) قانون مجازات اسلامی (کتاب پنجم- تعزیرات و مجازات های بازدارنده) (اعاده شده از شورای نگهبان).
گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح استفساریه ماده(59) قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران (اعاده شده از شورای نگهبان).
گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح الحاق یک تبصره به ماده (190) قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (اعاده شده از شورای نگهبان) .
گزارش کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در مورد طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس‌شورای اسلامی.
گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی.
گزارش شور دوم کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در مورد طرح الحاق موادی به قانون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی.
گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد رد ‌طرح ‌دهیاری‌ها (دراجرای‌ماده(149) آیین‌نامه‌ و تقاضای ‌بیش‌از‌15نفر از طراحان ‌وهمچنین‌دراجرای ماده(104) آیین‌نامه ‌‌داخلی ‌مجلس با اولویت در دستورقرار گرفت).
گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد لایحه موافقتنامه بین‌المللی روغن زیتون و کنسرو زیتون مورخ 2015 (1394).
گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین در خصوص همکاری در زمینه بهداشت و قرنطینه دامی .
گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد لایحه حفاظت از خاک .
گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه کشور.
گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد لایحه به هزینه قطعی نمودن اعتبار خرید وسایل حفاظتی جزیره خارک.
گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح استفساریه ماده (36) قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور.
گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در برنامه اندازه ‌شناسی آسیا اقیانوسیه.
گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین جمهوری اسلامی ایران و دوک‌نشین اعظم لوکزامبورگ.
گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه همکاری و کمک متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و اداره‌کل گمرک جمهوری سوسیالیستی ویتنام.
گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری عراق .
گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت‌ جمهوری ‌فنلاند درباره کمک و همکاری متقابل در امور گمرکی.
گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اصلاح بند (3) ماده (2) قانون مالیات‌های مستقیم ـ مصوب 1366 ـ با اصلاحات بعدی آن.

سؤال هادی قوامی نماینده اسفراین، جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد وکلات ، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه از وزیر نفت نیز در دستور کار قرار دارد.

این موارد هم در دستور هفته جاری قرار دارد:
گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد استنکاف دولت از اجرای قانون «تسهیل ازدواج جوانان» (در اجرای ماده(236) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی) ( ارجاع از جلسه علنی).
بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد تشکیل کمیسیون ویژه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی.
گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل(44) قانون اساسی در مورد بخش تولید با رویکرد اجرای قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور.

همچنین انتخاب ناظرین درمجامع و شوراها مطابق فهرست ذیل در دستور کار قرار دارد:
انتخاب دونفر از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با رأی مجلس به عنوان ناظر در شورای معادن‌در هر استان (در اجرای جزء (1) بند "الف" ماده (43) قانون برنامه ششم توسعه مصوب 1395.12.12 .

دستور جلسات آینده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات