تبلیغات

استقلال باید یک مهاجم مثل کاوه رضایی بخرد

پیشکسوت باشگاه استقلال تأکید کرد مهاجمان این تیم اُفت زیادی کرده‌اند و شفر باید در نیم‌فصل بازیکنی مانند کاوه رضایی را جذب کند.

به گزارش تابناک ورزشی، مجید نامجومطلق درباره برتری 2 بر صفر استقلال مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: این بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول بازی سرد و بی‌روحی را از دو تیم دیدیم و عدم حضور تماشاگران هم در این موضوع تأثیر داشت. همان‌طور که گفتم دو تیم در این نیمه کیفیت فنی خوبی از خود به نمایش نگذاشتند، اما در نیمه دوم شرایط فرق کرد.بازی در ادامه به لحاظ تاکتیکی و فنی شرایط بهتری داشت و پس از اینکه علی قربانی برای استقلال به زمین آمد شرایط به سود این تیم تغییر کرد. به طور کلی شفر و تیمش در روزی که استحقاق برد را داشتند، به سه امتیاز رسیدند.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره مشکل گلزنی مهاجمان این تیم و عدم موفقیت آنها در اکثر مسابقات، تصریح کرد: با شرایطی که استقلال از روز اول لیگ داشته است، بازیکنان این تیم توفیق چندانی در گلزنی نداشته‌اند و اکثر گل‌های این تیم را بازیکنان میانی و مدافعان زده‌اند. این تیم باید در نیم‌فصل یک گلزن تمام عیار جذب کند.

«برخی از بازیکنان استقلال به دلیل اینکه این تیم لیگ را خوب شروع نکرد، افت کرده‌اند.»، وی با بیان این جمله ادامه داد: اکنون هر چقدر پیش می‌رویم استرس و فشار بیشتری به مهاجمان استقلال وارد می‌شود و اتفاق خاصی هم رخ نمی‌دهد. استقلال بازیکنی مانند کاوه رضایی می‌خواهد که فصل گذشته کمک زیادی به این تیم کرد. همان‌طور که گفتم این تیم باید در نیم‌فصل تقویت شود.

استقلال مهاجم رضایی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات