تبلیغات

نجات سه مسافر گمشده در رودبار

نجات سه مسافر گمشده در رودبار

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: امدادگران گیلان سه مسافر گمشده از یک خانواده را در مسیر غار رشی در عمارلو شهرستان رودبار نجات دادند.

‌به گزارش ایسنا به نقل از اداره‌کل جمعیت هلال احمر استان گیلان، مهدی ولی پور در این رابطه توضیح داد: با اعلام خبر گمشدن سه مسافر از یک خانواده توسط اهالی منطقه عمارلو رودبار در غروب روز ‌دوشنبه‌، تیم چهارنفره جمعیت هلال احمر برای جستجو به محل اعزام شد.

وی اظهار کرد: تیم جمعیت هلال احمر استان گیلان این خانواده سه نفره را که در مسیر غار رشی در منطقه عمارلو رودبار گم شده بودند، بعد از چهار ساعت جستجو یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان همچنین ادامه داد: از ابتدای اجرای طرح نوروزی این جمعیت، بیش از 250 هزار نفر از طرح راهنمای مسافران نوروزی فر با حضور در ایستگاه‌های سلامت از خدمات لازم بهره مند شدند.

وی با اشاره به طرح‌های نوروزی جمعیت هلال احمر گیلان، گفت: طرح ملی ایمنی و سلامت و امداد و نجات از 25 اسفندماه گذشته در 106 پایگاه، پست موقت و شعب آغاز شده و تا 15 فروردین ماه جاری ادامه دارد.

مسافر گمشده رودبار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات