تبلیغات

«راز پروانه‌ها» به بلغارستان می‌رود

فرهنگ > سینما - مهر نوشت: فیلم انیمیشن «راز پروانه‌ها» ساخته علی تنهایی به جشنواره انیمیشن صوفیا در بلغارستان راه پیدا کرد.

«راز پروانه‌ها» توانست در دومین حضور بین‌المللی خود در بخش مسابقه نهمین دوره جشنواره The International Animation Film Festival (IAFF) Golden Kuker- Sofia بلغارستان شرکت کند.

این جشنواره توسط انجمن هنرمندان مستقل انیمیشن به مدیریت Nadezhda Slavova کارگردان، فیلمساز و نویسنده فیلم‌های متعدد انیمیشن برگزار می‌شود. «راز پروانه‌ها» در بخش انیمیشن بلند به رقابت با آثار دیگر خواهد پرداخت.

این انیمیشن به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی تنهائی پیش از این در جشنواره‌های مختلفی مثل جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان (نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم کودک و بهترین کارگردانی)، جشنواره فیلم رشد و جشن مستقل انیمیشن ایران حضور داشته است و هفته آینده در دهمین دوره جشنواره فیلم‌های کودکان هند به رقابت خواهد پرداخت.

جشنواره فیلم انیمیشن صوفیا از هفتم تا ۱۳ می (۱۷ تا ۲۳ اردیبهشت) برگزار می‌شود. پخش بین‌المللی (جشنواره‌ای) انیمیشن «راز پروانه‌ها» بر عهده محمد زارع است. 

57242

پروانه بلغارستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات