تبلیغات

دکوراسیون اتاق نوجوان، 7 وسیله ای که دختر یا پسر نداره!

در میان خانه جدیدم ایستاده ام. دختر ده‌ ساله‌ ام دست در دست من است و گاهی مرا که در ذهنم مشغول طراحی خانه هستم نگاه می کند. متوجه نگاه های او شده ام. پرسیدم که برای اتاقت برنامه ای داری؟ لبخندی زد و گفت: «آره مامان بیا بریم نشونت بدم». دستم را کشید و به سمت اتاقش برد. خوشحالم از این که اتاق خوبی را برایش در نظر گرفته ایم. گفتم:«خب! برنامه ات رو بگو» گفت: «مامان! دوست دارم اتاقم صورتی و سفید باشه. اگه نتونستیم تخت و کمد صورتی پیدا کنیم، سفید بگیریم و روتختی‌ ام رو صورتی بگیریم. تختم رو این جا بذاریم که بتونم موقع خواب، آسمون و ستاره ها رو ببینم. یه فرش کوچیک خوشگل و صورتی هم بندازیم وسط اتاق. پرده! پرده صورتی هم خوشگل میشه. عروسکام هم می‌ چینم تو دکور، چندتاشم آویزون کنیم به دیوار. اون پرنسس رو یادته تو اون انیمیشن؟ عکس اونم دوست دارم قاب کنم بزنم به دیوار. اشکالی نداره؟» لبخند رضایتم را نشانش دادم. او هم خندید. از این که دخترکم بزرگ شده خوشحال بودم. گفتم: «اگه گفتی اتاقت چی کم داره؟ یه میزتحریر که بتونی روش درس‌ هات رو بخونی و تکالیفت رو بنویسی». برق چشمانش فراموشم نمی شود.

سرویس خواب اتاق نوجوان مدل آدمیرال یک تصویر ساحل چوب سرویس خواب اتاق نوجوان زیبا تصویر ساحل چوب سرویس اتاق نوجوان پسرانه

سرویس اتاق نوجوان پسرانه

قیمت نامشخص

سرویس اتاق نوجوان دخترانه

سرویس اتاق نوجوان دخترانه

قیمت نامشخص

سرویس اتاق نوجوان پسرانه

سرویس اتاق نوجوان پسرانه

قیمت نامشخص

تخت‌ خواب مناسب اتاق نوجوان

هر زمان که صحبت از اتاق‌خواب می شود ناخودآگاه تخت‌ خواب در ذهن تداعی می گردد؛ درنتیجه به این نکته پی می بریم که این عنصر، اهمیت بسیار زیادی دارد. از آن جایی‌ که نوجوانی، سن رشد و بلوغ فرزندانمان است، پس باید در انتخاب تخت‌ خواب راحت، دقت و ظرافت زیادی داشته باشیم و با این انتخاب، خواب راحت و آسایش فرزندمان که لازمه رشد آن هاست برایشان فراهم کنیم.  

پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : ساحل چوب حدود قیمت : ۳۰۰ هزار تا ۴ میلیون تومان 

مطلب پیشنهادی : تخت خواب کودک و نوجوان، بهترین کدام است؟

میز تحریر چوبی

میز تحریر چوبی

۸۵۰۰۰۰تومان

میز تحریر چوبی

میز تحریر چوبی

۷۵۰۰۰۰تومان

میز تحریر چوبی

میز تحریر چوبی

۸۵۰۰۰۰تومان

میزتحریر در اتاق خواب نوجوان

سن نوجوانی، هم‌زمان است با علم‌ آموزی و یادگیری، اما گاهی امکان دارد فرزندمان به دلیل شیطنت زیاد، علاقه چندانی به آن نشان ندهند. قرار دادن یک میزتحریر راحت، زیبا و مناسب در اتاق می تواند انگیزه فرزندمان برای یادگیری را بیش تر کند. میز تحریری که با رنگ اتاق و وسایل آن هماهنگی و تناسب داشته و با وسایل موردعلاقه فرزندمان تزئین شده باشد برای او نیز جذاب است و انگیزه اش را افزایش می دهد.

پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : شاد وود حدود قیمت : ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان

مطلب پیشنهادی : ۷ ایده برای دکوراسیون اتاق نوجوان دانش آموز!

سرویس نوجوان بادریس تصویر مبلمان اتاق کودک و نوجوان بادریس سرویس نوجوان بادریس تصویر مبلمان اتاق کودک و نوجوان بادریس سرویس نوجوان بادریس تصویر مبلمان اتاق کودک و نوجوان بادریس کمد مورد نیاز اتاق نوجوان

کمد و کشو از وسایلی هستند که همیشه و همه‌ جا از وجود آن ها استقبال می شود. از آن جایی که نوجوانان، وسایل ریز و درشت زیادی دارند و به دلیل سن رشد آن ها روز به روز بر لباس هایشان افزوده می شود؛ بنابراین کمد و کشو با اندازه مناسب و متناسب با سایر وسایل، لازمه اتاق آن هاست و باعث مرتب شدن و ساماندهی اتاق می شود.

مطلب پیشنهادی : ۸ پیشنهاد ساده برای دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان

فرش های دستباف در دکوراسیون تصویر گالری فرش کیمیا فرش های دستباف در دکوراسیون تصویر گالری فرش کیمیا اتاق نوجوان با فرش مناسب

فرش از المان هایی است که گرما و صمیمیت را در فضا زیاد می کند. قرار دادن فرش و یا گلیم در اتاق نوجوانان، آن را زیبا کرده و فضا را صمیمی می‌ گرداند. وجود فرش باعث می شود که هنگام راه رفتن، حس خوبی داشته باشیم و هم‌چنین نرمی و لطافت آن باعث راحتی فرزندمان در نشستن و دراز کشیدن روی آن می‌ گردد.

پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : گالری فرش کیمیا حدود قیمت : ۲۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان کالای خواب تصویر فروشگاه نارسیس کالای خواب تصویر فروشگاه نارسیس روتختی ایده آل اتاق نوجوان

یکی از عناصری که به اتاق‌خواب جلوه زیبایی می بخشد، روتختی است. هماهنگی روتختی با رنگ غالب در اتاق، هوشمندی و سلیقه صاحب‌خانه را نشان می دهد. اتاق نوجوانان و فرزندانمان نیز از این قاعده جدا نیستند. انواع طرح ها و رنگ های مناسب با سن نوجوانان در بازار موجود بوده و به‌ راحتی نیز قابل تهیه هستند. هم‌چنین می‌ توان با توجه به فصل، مدل یا رنگ روتختی را تغییر داد، اما باید به این نکته توجه کنید که اگر رنگ روتختی را تغییر دادید، هماهنگی آن با سایر وسایل اتاق از دستتان نرود.

مراکز پیشنهادی برای خرید محصولات مشابه : فروشگاه نارسیس حدود قیمت : ۲۰۰  تا ۶۰۰  هزار تومان

مطلب پیشنهادی : ۶ سرویس خواب شیک و زیبا برای دکوراسیون اتاق نوجوان

تولید و فروش و نصب پرده تصویر پرده تاپ تولید و فروش و نصب پرده تصویر پرده تاپ انتخاب پرده برای اتاق نوجوان

آویختن پرده برای حفاظت از حریم خانه، اهمیت زیادی دارد. زیبایی و امنیتی که به فضا می دهد نیز بر اهمیت آن می افزاید. در اتاق نوجوان، استفاده از پرده هایی با رنگ های شاد و طرح دار و هماهنگ با سایر لوازم اتاق، آن را زیباتر و متفاوت‌ تر از سایر فضاها می کند.

پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : گالری تاپ حدود قیمت : ۳۰ تا ۱۴۰ هزار شلف/خانه عروسکی ایکیا

شلف/خانه عروسکی ایکیا

۲۷۵۰۰۰تومان

آینه قدی رگال دار ایکیا

آینه قدی رگال دار ایکیا

قیمت نامشخص

قفسه و کتابخانه چوبی ایکیا

قفسه و کتابخانه چوبی ایکیا

قیمت نامشخص

اتاق نوجوان با اکسسوری ها

استفاده از اکسسوری های متفاوت در فضاهای مختلف، زیبایی آن ها را دوچندان کرده و به عقیده من برای هر فضایی لازم است. اتاق نوجوانان نیز از این قاعده پیروی می کنند، اما نوع اکسسوری هایی که برای آن ها استفاده می شود تا حدی متفاوت تر هستند. اسباب‌ بازی، عروسک، تابلوهای کارتونی و از این قبیل لوازم برای اکسسوری های اتاق نوجوان مناسب خواهند بود. هم‌چنین می توانید نقاشی های فرزند نوجوان خود را قاب کنید و به دیوار بزنید.

مراکز پیشنهادی برای خرید محصولات مشابه : لوازم‌خانگی ایکیا حدود قیمت : ۹۰ هزار تا ۱ میلیون تومان

اگر به مطالب مجله منزل علاقه مندید آخرین شماره آن را از دست ندهید:

شماره 114 ویژه نامه فروردین 1397

شماره ۱۱۴ ویژه نامه فروردین ۱۳۹۷

۷۰۰۰تومان

منبع : مجله منزل | نویسنده : حدیث حقیقت

دکوراسیون نوجوان وسیله نداره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات