تبلیغات

آنری: عملکرد پوگبا و سایر بازیکنان منچستریونایتد در طول فصل همانند بازی در دربی نبود

ستاره سال های دور آرسنال، به انتقاد از عملکرد بازیکنان منچستریونایتد پرداخته است.

طرفداری- تیری آنری، کارشناس و گزارشگر شبکه اسکای اسپورتس معتقد است که بازیکنان منچستریونایتد در طول فصل جاری، از ثبات و عزم راسخ برای رسیدن به موفقیت برخوردار نبوده اند.

پس از شکست 1-0 برابر وست برومویچ، قهرمانی منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس قطعی شد تا شیاطین سرخ انگیزه ای جز برای حفظ رده دوم در باقی مسابقات باقی مانده از لیگ نداشته باشند. صرف نظر از این رویداد، آنری باور دارد که مورینیو به خوبی می دانست که تیمش کار راحتی برابر تیم قعر جدولی وست برومویچ نخواهد داشت.

مورینیو در تلاش بود تا بازیکنانش را آرام کند و از تجربه لازم برای این کار نیز برخوردار است. او پیش از ما این نتیجه را دیده بود. او حس کرد که در طول هفته نیاز به صحبت کردن با بازیکنانش دارد. او به بازیکنانش گفت مراقب باشند چون بازی متفاوتی برابر وست بروم در انتظارشان است و من قصد دارم خطاب به پوگبا و سایر اعضای تیم بگویم: چرا شما عملکردی مشابه بازی برابر منچسترسیتی را در تمام فصل ارائه نکردید؟

وی تایید کرد که هیچگاه از دیدن بازی روز گذشته شیاطین سرخ، حس نزدیک بودن این تیم به کسب هر سه امتیاز بازی را نداشته است. 

وست بروم خیلی آن ها را به زحمت انداخت. آن ها می خواستند یونایتد را اذیت کنند. پس از گذشت 10 دقیقه شاهد جوی عجیب بودم و تنها می توانستم انتظار گلزنی وست بروم را داشته باشم.

عملکرد پوگبا بازیکنان منچستریونایتد همانند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات