تبلیغات

واکر: طی ده روز حس می کردیم منچسترسیتی در خطر سقوط به دسته پایین تر قرار دارد!

مدافع راست سیتیزن ها از روزهای سختی گفته که به شیرینی قهرمانی در لیگ برتر ختم شدند.

طرفداری- کایل واکر، عضو تیم قهرمان لیگ برتر می گوید که منچسترسیتی در ده روز کابوس واری که پشت سر گذاشت، حس حضور در منطقه خطر جدول رده بندی را داشته است.

به گزارش MEN، دو شکست برابر لیورپول و یک شکست برابر منچستریونایتد نه تنها موجب حذف شدن سیتیزن ها از رقابت های اروپایی شد، بلکه بخت قهرمانی برابر همشهری شان را از آن ها گرفت. با این وجود شکست غیر منتظره منچستریونایتد برابر وست برومویچ شادی را به اردوی سیتیزن ها آورد و واکر به درستی به دشواری کار پیش رو تیمش اشاره کرده است.

لذت بخش ترین قسمت کار همین است. احتمالا سخت ترین برهه را در دوران حضور من در باشگاه پشت سر گذاشتیم. از کار کردن خیلی خوب در تمامی تورنمنت ها، به سه شکست رسیدیم و با شرایطی که ایجاد شد، گاهی به نظر می رسید در جنگ برای فرار از سقوط قرار داریم. همه ما برنده هستیم و خواستار کسب برد؛ اما متاسفانه در آن بازی ها به پیروزی نرسیدیم و با این وجود اوضاع را رو به راه کردیم. این نشان از شخصیت و باور بازیکنانی که در رختکن تیم حضور دارند، دارد.

کردیم منچسترسیتی پایین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات