تبلیغات

صورت زخمی سینما ۷۸ ساله شد +تصاویر

صورت زخمی سینما ۷۸ ساله شد +تصاویر آل پاچینو  زاده 25 آوریل 1940 است. وی بیشتر برای شیوه بازیگری سبک متد، پرشور و برون گرا خود و با بازی در سه‌گانه پدرخوانده و فیلم‌های بعد از ظهر سگی، بوی خوش زن و صورت زخمی شناخته می‌شود.  

پاچینو تا به حال هشت بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. وی در سال 1992 با بازی در نقش سرهنگ فرانک اسلید در فیلم بوی خوش زن توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را به دست آورد. لقب پاچینو سلطان است و او را شاهکار بازیگری در تمام ادوار تاریخ سینمای جهان می‌دانند.

آل پاچینو  

پاچینو در سال 1969 و با بازی در فیلم ناتالی و من توانست خود را به عنوان یک بازیگر قدرتمند معرفی کند، اما بازی وی در مجموعه فیلم‌های سه قسمتی پدرخوانده نام وی را در لیست برترین‌ها قرار دارد. آل‌پاچینو بخاطر بازی در پدرخوانده برای اولین بار نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

او برای بازی در فیلمهایی چون کرامر علیه کرامر(1979)، اینک آخرالزمان، متولد چهارم جولای(1989) دعوت شد ولی قبول نکرد.

 آل پاچینو

او همچنین بخاطر بازی در فیلم‌های سرپیکو، بعدازظهر سگی، پدرخوانده و عدالت برای همه  نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شد و همچنین به خاطر بازی در گلن‌گری گلن راس و دیک تریسی نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. در ضمن پاچینو دو بار برنده جایزه امی برای سریال‌های تو جک را نمی‌شناسی و فرشتگان در آمریکا شده است. جایزه امی، جایزه اسکار تلویزیونی است.

آل پاچینو  جایی که مرد سفید می گریزد، هنگ من، مرد ایرلندی و دابکا نام آثاری هستند که وی در سال جدید و در سن 78 سالگی تجربه خواهد کرد. این نوع از فعالیت نشان می‌دهد که پاچینو در این سن و سال هم همچنان پر کار و تجربه گرا پیش می‌رود.

اخبار زیر را از دست ندهید:

سینما تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات