تبلیغات

پيغام احساسی نيمار برای كاپيتان مشهور فوتبال

پيغام احساسي نيمار براي كاپيتان مشهور فوتبالبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نیمار که 4 فصل در ترکیب بارسلونا همبازی اینیستا بود، مدعی شد که همیشه به سبک بازی اینیستا علاقه داشته و عاشق شخصیت این بازیکن بوده است. اینیستا دیروز اعلام کرد که در پایان فصل از بارسا جدا خواهد شد و همبازیان سابق او برای کاپیتان بلوگرانا پیام هایی را ارسال می کنند.

نیمار در صفحه رسمی خود نوشت: "اینیستا یک استاد بود و باعث افتخار من است که در بخشی از دوران حضور وی در بارسلونا هم تیمی او بودم.

حتی قبل از انتقال به بارسلونا نیز همیشه اینیستا را تحسین می کردم اما زمانی که به هم نزدیک تر شدیم من عاشق سبک فوتبال او و مهم تر از آن، شخصیت اینیستا در خارج از مستطیل سبز شدم.

من همیشه به دوستان، فرزندان و خانواده ام خواهم گفت که لذت جشن گرفتن گل ها و عناوین قهرمانی را در کنار اینیستا چشیده ام و بارسلونا، من و همه عاشقان فوتبال به خاطر آنچه در زمین فوتبال انجام دادی از تو تشکر می کنند؛ با آرزوی بهترین ها برای تو."

پيغام احساسي نيمار براي كاپيتان مشهور فوتبال
منبع: ورزش سه
انتهای پیام/

پست اینستاگرامی جالب نیمار برای اینیستا
پيغام احساسی نيمار كاپيتان مشهور فوتبال

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات