تبلیغات

اختصاص ٦٠٠ میلیارد تومان تسهیلات برای خرید کالای ایرانی به مستمری‌بگیران/ کارفرمایان از ١٠٠درصد بخشودگی جرائم بهره‌مند می‌شوند

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس؛ سید تقی نوربخش در نخستین مراسم هم اندیشی ارائه راهکارها برای حمایت از کالای ایرانی که به همت سازمان صدا و سیما برگزار شد، با اشاره به حمایت این سازمان از کارآفرینان و کارفرمایان برای کاهش هزینه های مالی آنها گفت: طبق مصوبه پیشنهادی، تا دهم تیر ماه سال جاری، کارفرمایان خوش‌حساب و دارای کارگاه های فعال از ١٠٠ درصد بخشودگی جرائم بهره‌مند می‌شوند.

وی از اقدامات سازمان تأمین اجتماعی در دو طرف عرضه و تقاضا در سال حمایت از کالای ایرانی خبر داد و گفت:  تقسیط اصل بدهی کارفرمایان و بازرسی از دفاتر قانونی طبق مواد قانون تامین اجتماعی فارغ از قیود زمان، مجددا بخشنامه شد. ضمن آنکه خرید و فروش حق بیمه از ماخذ حق بیمه نیز کسر شده است.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه برای کمک به کارآفرینان، طرح اشتغال فراگیر در حال اجراست گفت: طبق این طرح، کارگران بیمه اولی که در سایت سازمان فنی حرفه ای ثبت نام کنند، به مدت یکسال از پرداخت حق بیمه معاف خواهند شد.

نوربخش تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی مصمم است امسال ماهانه یک بخشنامه جدید در چارچوب تسهیل فضای کسب و کار و کاهش هزینه های مالی کارفرمایان صادرکند.

وی از تخصیص شماره تلفن١٤٢٠ در سامانه مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی(CRM) برای حل مشکلات کارگاه های تولیدی و پرداخت حق بیمه گفت و تاکید کرد: مالیات، حقوق دولت و حق بیمه، حقوق کارگر است و باید در نظر بگیریم که تقویت پوشش ریسک های کارگران و نیروهای مولد که در جهان نیز با ابداع کارفرمایان ایجاد شده، خواهد توانست به آرامش فضا و نیروی کسب و کار کمک کند که آن نیز کمکی بزرگ برای تولید کشور است.

انتهای پیام/

http://fna.ir/bmjy5m
اختصاص میلیارد تومان تسهیلات کالای ایرانی مستمری بگیران کارفرمایان ١٠٠درصد بخشودگی جرائم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات