تبلیغات

خرم‌آباد|ظرفیت نخبگان و دانشجویان لرستان برای طرح‌های برون‌دانشگاهی به‌کار گرفته می‌شود‌

رضا میردریکوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: سامانه ساها دانشگاه آزاد لرستان در سال 96 بیش از 50 میلیون تومان درآمد داشته ‌که بیشترین مقدار آن مربوط به واحد خرم‌آباد و بیش از 27 میلیون تومان بوده است؛ این سامانه در دانشگاه آزاد واحد بروجرد نیز بیش از 11 میلیون تومان درآمد داشت و در شهرستان‌های الیگودرز و دورود نیز هرکدام 6 میلیون تومان درآمد کسب کرد.

وی افزود: استفاده از سامانه ساها (‌سامانه همکار آزاد) هیچ محدودیتی نداشته و تمام دانشجویان کشور به آن دسترسی دارند و در هر نقطه از کشور می‌توانند از خدمات این سامانه استفاده کنند.

رئیس پژوهش دانشگاه آزاد لرستان در رابطه با اهداف این سامانه عنوان کرد: توسعه شبکه‌های درون و برون دانشگاهی، طراحی بانک اطلاعات آزمایشگاهی و توسعه همکاری‌های فنی و علمی با سازمان‌ها و شرکت‌های بخش‌دولتی از جمله اهدافی است که در راه‌اندازی این‌سامانه در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال هفت طرح تحقیقاتی درون دانشگاهی در مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد لرستان اجرا شود، در این راستا 5 طرح برون دانشگاهی نیز توسط دانشگاه آزاد لرستان انجام می‌گیرد.

میردریکوند گفت: ارائه طرح‌های برون‌دانشگاهی و رشد مجلات علمی رویکردهای سال جدید در این دانشگاه خواهد بود و این رویکردها در تمام مراکز و واحدهای استان نیز پیگیری می‌شود و از ظرفیت نخبگان، دانشجویان و اساتید دانشگاه در این طرح‌ها استفاده خواهد شد. 

انتهای پیام/ ز

ظرفیت نخبگان دانشجویان لرستان دانشگاهی گرفته

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات