تبلیغات

اتلتیکو مادرید به جذب رودریگو مورنو اصرار دارد؛ گامیرو وارد معامله می‌شود؟

سیمئونه جذب مورنو را الزامی می‌بیند و از نظر او جذب این بازیکن با ماندن گریزمان هم منافاتی ندارد. 

طرفداری - اتلتیکو مادرید به شدت به جذب رودریگو مورنو، مهاجم اسپانیایی والنسیا علاقه مند است.

به گزارش AS، اتلتی برنامه پر و پیمانی برای نقل و انتقالات تابستانی دارد. این تیم در فصلی که گذشت، چندین تن از بازیکنان نامدار و تاثیرگذارش را به فروش رساند و حالا در پی بستن تیمی قدرتمند است. از جمله بازیکنانی که اتلتی به جذبشان علاقه‌مند است، رودریگو مورنو است. مهاجم اسپانیایی که تا سال 2022 با والنسیا قرارداد دارد و بند آزادسازی‌اش هم 120 میلیون یوروست.

از نظر سیمئونه، جذب رودریگو الزامی است و منافاتی با ماندن گریزمان هم ندارد. با توجه به جدایی تورس و فروش احتمالی گامیرو، اتلتی به حداقل یک تا دو مهاجم جدید نیاز دارد. والنسیا برای فروش مورنو رقمی نزدیک به 60 میلیون یورو می‌خواهد و اتلتی هم قصد دارد با وارد کردن چند بازیکن به معامله، قیمت رودریگو را کاهش بدهد. یکی از این بازیکنان، گامیرو است.

مهاجم فرانسوی که در زمستان قبل هم پیشنهاد خوبی از والنسیا داشت اما نهایتا ماندنی شد. مارسلینو سبک بازی گامیرو را می‌پسندد و بعید نیست موافقتش را با این انتقال اعلام کند. دیگر بازیکنی که اتلتی می‌تواند در این معامله بگنجاند، لوسیانو ویتو است. بازیکن محبوب مارسلینو که نیم فصل دوم را در مستایا توپ زد اما هر چه به پایان فصل نزدیک‌تر شدیم، عملکردش با افت بیشتری رو به رو شد تا تردیدهایی پیرامون دائمی کردن قراردادش به وجود بیاید.

در این بین البته یک مسئله می‌تواند به ضرر اتلتیکو مادرید تمام شود. رودریگو در جام جهانی حضور خواهد داشت و یک تورنمنت خوب آن هم برای یک مهاجم به طرز محسوسی ارزش یک بازیکن را افزایش می‌دهد. از بایرن مونیخ به عنوان دیگر تیم علاقه مند به جذب مورنو یاد می‌شود.

اتلتیکو مادرید رودریگو مورنو اصرار گامیرو معامله

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات