تبلیغات

تیلیه: بازیکنان ایران سرحال نبودند/ معروف را خیلی دوست دارم

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه گفت: من بازیکنان ایرانی را به خوبی می شناسم و به نظرم آنها برابر ما مانند همیشه سرحال نبودند. آنها همیشه هیجانی بازی می کردند، اما این بار اینگونه نبودند.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، لوران تیلیه پس از پیروزی 3 بر یک تیمش برابر ایران در هفته اول لیگ ملت های جهان اظهار داشت: خوشحالم که تیم ایران را شکست دادیم، چون آخرین بار به این تیم باخته بودیم. تیم ایران را کمی خسته دیدم، اما ما خیلی خوب بازی کردیم.

وی ادامه داد: متاسفانه تماشاگران زیادی به سالن نیامده بودند، اما ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم که بازی های تماشایی انجام دهیم تا از این طریق بتوانیم تماشاگران بیشتری به سالن های والیبال بیاوریم.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه درمورد عملکرد بازیکنان ایران خاطرنشان کرد: من سعید معروف را خیلی دوست دارم و به نظرم خیلی خوب بازی می کند و به خوبی توپ را در زمین به گردش در می آورد. باید بگویم که ما برابر ایران در دفاع روی تور عملکرد خیلی خوبی داشتیم.

تیلیه افزود: من بازیکنان ایرانی را به خوبی می شناسم و به نظرم آنها برابر ما مانند همیشه سرحال نبودند. آنها همیشه هیجانی بازی می کردند، اما این بار اینگونه نبودند. به نظرم ایران هنوز به سطح ایده آل نرسیده است، اما می دانم که بهتر می شود.

وی درخصوص تیم های احتمالی صعود کننده به فینال گفت: نمی توان آینده را پیش بینی کنم، چون این تورنمنت خیلی سخت و طولانی است. فعلا نمی توانم بگویم چه تیمی به فینال می رسد، غیر از فرانسه!

تیلیه بازیکنان ایران سرحال نبودند معروف

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات