تبلیغات

در مقابل کم‌کاری مسؤولان در شهرستان سکوت نمی کنم

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مهدی صفرخانلو امروز در جمع اصحاب رسانه شهرستان لنجان با انتقاد از اینکه بیش از 30 طرح عمرانی بالغ‌ بر 30 سال است که در شهرستان لنجان نیمه‌تمام مانده و در حال فرسایش است، اظهار کرد: پول بیت‌المال در گوشه و کنار این شهرستان خاک می‌خورد و با کمال تعجب تاکنون کسی هم معترض این موضوع نبوده است.

وی با تأکید بر این که مردم از طرح مباحث سیاسی و جناحی خسته شده‌اند، تصریح کرد: دعوای سیاسی مسؤولان برای خانواده‌ای که دغدغه جوان بیکار خود را دارد، چه اهمیتی دارد؟

صفرخانلو با بیان این مطلب که نمی‌توانم در مقابل کم‌کاری مسؤولان در شهرستان لنجان سکوت کنم، اذعان داشت: شهردار و یا مسؤولی که ساعت 9 صبح سرکار خود حاضر می‌شود و ساعت 14 به خانه خود می‌رود به درد خدمت به مردم نمی‌خورد.

وی از تغییرات قریب‌الوقوع مسؤولان در ادارات و فرمانداری لنجان خبر داد و متذکر شد: در تغییرات که در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد آن خواهیم بود، تنها توانمندی افراد مدنظر ما قرار دارد و کاری به فشارهای سیاسی افراد نداریم.

فرماندار شهرستان لنجان با بیان این که خدمت به مردم یکی از مقوله‌هایی است که انسان را فرش به عرش می‌رساند، یادآور شد: مسؤولان به‌جای طرح مباحث کلیشه‌ای به فکر خدمت به مردم باشند.

وی با توجه به نقش مؤثر رسانه‌ها در تبیین دستاوردهای انقلاب بیان داشت: دشمنان نظام درصدد هستند تا امید را از مردم جامعه ما بگیرند و در چنین شرایطی ضروری است تا دستاوردهای انقلاب را به سمع و نظر مردم جامعه برسد.

صفرخانلو با اشاره به توطئه‌های دشمنان در جنگ نرم علیه کشورمان تصریح کرد: وقتی‌ که دشمنان ما نظیر آمریکا بیشترین بودجه‌های خود را صرف سازمان‌های اطلاعاتی، جاسوسی و سایبری خود می‌کنند، ضروری است تا در مقابل هجمه‌های آنان از حالت انفعال بیرون آییم.

وی با تأکید بر این که در شرایط فعلی جامعه سانسور و یا بایکوت خبری معنایی ندارد، عنوان داشت: مسؤولان باید با رغبت در تریبون‌های آزاد حضور یابند و از نزدیک به وضعیت مردم رسیدگی کنند.

انتهای پیام/م

مقابل مسؤولان شهرستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات