تبلیغات

کنفرانس «سار بهار 97» جمعه 11 خردادماه برگزار می‎شود

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا از روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران، همانند کنفرانس‌های قبل، هفت سخنران در «سارِ بهار» 1397، حاضر خواهند شد و با موضوعات متنوع به سخنرانی می‎پردازند. سخنرانان عبارتند از:

1- امید نعمتی؛ خواننده و آهنگ‎ساز

2- علی شاکری؛ معمار

3- محمد حسین قائم پناه؛ کارآفرین و هم‎بنیانگذار کشمون

4- هانیه غفاری؛ استادیار دانشکده منابع طبیعی دانشگاه کردستان

5- مریم نگهبان؛ هیات علمی موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور

6- میترا البرزی منش؛ مدیرعامل و عضو هیات موسس انجمن پایش‎گران حامی محیط زیست

7- امیرعباس کاشف؛ طراح و کنشگر محیط زیست

کنفرانس‌های سار از ابتدای سال 1395 در موزه ملی علوم و فناوری برگزار می‎شود. ایده اصلی راه اندازی این کنفرانس، با الهام از کنفرانس‎های TED، برگزاری سخنرانی‎هایی است به عنوان بستری برای طرح ایده‎هایی که ارزش انتشار دارند. کنفرانس‎های سار به صورت فصلی برگزار می‎شوند و به همین جهت با نام فصل برگزاری‎شان «سارِبهار»، «سارِتابستان»، «سارِپائیز» و «سارِ زمستان» نام‎گذاری می‎شوند.

در هر کنفرانس فصلی سار، هفت نفر سخنرانی می‎کنند، سخنرانی‎ها حداکثر در 18 دقیقه، اغلب با زبانی ساده و غیرتخصصی ارائه می‎شوند. سخنرانی‎ها به دامنه وسیعی از موضوع‎ها می‎پردازند، هرچند، نقطه اشتراک اغلب سخنرانی‎ها علم و فناوری است. برای تماشا کردن یا شنیدن سخنرانی‎های انجام شده در کنفرانس‎های پیشین سار می‎توانید به سامانه «کنفرانس سار» به نشانی sar.inmost.ir مراجعه کنید.

کنفرانس سار بهار 97 در باغ موزه قصر واقع در تهران، انتهای خیابان شهید مطهری، میدان پلیس برگزار می‎شود و علاقمندان جهت ثبت نام می‎توانند از طریق لینک: https://evnd.co/tKKWz اقدام کنند و یا با شماره ٠٩٩٠٥٣٩٧٩٠٩ تماس بگیرند.

کنفرانس خردادماه برگزار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات