تبلیغات

ذوالنور: رفع مشکلات معیشتی مهمترین دغدغه مردم است /رییس‌جمهور مردم را دنبال نخود سیاه و آدرس عوضی می‌فرستید؟

alt

نماینده مردم قم در مجلس گفت: رییس‌جمهور مردم را دنبال نخود سیاه و آدرس عوضی می‌فرستید؟ آیا مشکل ما این است که برای تحریک زنان ورزشکار بگویید فیلم دختران ورزشکار نشان داده نمی شود؟

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 6خرداد) پارلمان در نطق میان‌ دستور خود اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب مکرر فرمودند من به این مذاکرات (برجام) خوشبین نیستم. پس از مدتی شما (آقای روحانی) مصاحبه کردید و گفتید که در عالم دیپلماسی، خوش‌بینی و بدبینی ملاک نیست. باید واقع‌بین بود، آیا این واقیعتی است که شما می‌دیدید؟ 

وی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: آقای رئیس‌جمهور، از ابتدا مجموعه شما گفتند که اگر آمریکا هم از برجام برود، ما با اروپا ادامه می‌دهیم. آمریکا گفت من برای چه در برجام بمانم، تعهد اجرا کنم،‌ هزینه بدهم. برجام می‌ماند و ایران هم هست، پس من بروم و فشار را اضافه کنم. این نتیجه سوء‌تدبیر در اظهارنظر و اتخاذ موضع بود. 

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس اضافه کرد: آقای رئیس‌جمهور چرا اروپا خودش را در مقابل آمریکا قرار دهد، وقتی می‌گویید برجام می‌ماند و آن را با اروپا ادامه می‌دهیم؛ آقای رئیس‌جمهور در صحبت‌تان گفتید که یک مزاحم رفت. یا به صِدق این حرف اعتقاد دارید و یا ندارید. اگر اعتقاد دارید، بنابراین حرف گذشته‌تان چه شد که می‌گفتید هر چه با اروپا کار کنیم، لقمه را دور سر چرخانده‌ایم و باید با کدخدا مشکل را حل کرد؟ 

حجت‌الاسلام ذوالنوری خطاب به روحانی ادامه داد: آقای رئیس‌جمهور، کدام حرف شما درست است؟ چرا در این‌گونه مسائل به شعور مردم توهین می‌شود؟

نماینده مردم قم در مجلس اضافه کرد: آقای رئیس‌جمهور شما منطقه را رها کردید،‌ منطقه را از دست دادیم. اقتصاد مقاومتی بدون توجه باقی ماند و به آن پرداخته نشد، امروز چرا مردم باید هزینه چنین بی‌تدبیری‌ها و سوء تدبیرها را بدهند.

حجت‌‌الاسلام ذوالنوری تأکید کرد:  آقای رئیس‌جمهور مرتب مردم را دنبال نخود سیاه و آدرس عوضی می‌فرستید. آیا مشکل جامعه ما امروز این است که در تریبون رسمی برای تحریک دختران ورزشکار بگویید چرا در صدا و سیما فیلم‌های مسابقات دختران ورزشکار نشان داده نشود؟

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس در پایان خاطرنشان کرد: امروز جوان تحصیل‌کرده ما براثر بیکاری دچار افسردگی و انواع مریضی می‌شود. به مردم بگویید برای اشتغال و برای مقابله با فساد چه کرده‌اید؟ امروز مشکل، فساد، فقر و بیکاری است. مسائل معیشتی مهمترین چیزی است که مردم توقع دارند به آن پرداخته شود. 

منبع:تسنیم

Let's block ads! (Why?)

ذوالنور مشکلات معیشتی مهمترین دغدغه جمهور دنبال فرستید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات