تبلیغات

اوقات فراغت نیاز به برنامه‌ریزی دقیق دارد اعلام آمادگی برای همکاری در برگزاری برنامه‌های هنری

به گزارش خبرآنلاین گیلان؛ نگار نادری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان در نشستی با روسای انجمن‌های فرهنگی و هنری و مدیران مسئول آموزشگاه‌های آزاد هنری، ضمن اشاره به مشکل دائمی و همیشگی موازی کاری سازمان‌های دیگر درزمینهٔ آموزش رشته‌های هنری، واگذاری امر آموزش تخصصی به مراکز تحت پوشش این اداره ازجمله آموزشگاه‌ها و انجمن‌ها را، مورد تأکید قرارداد.

وی از مسئولین آموزشگاه‌های هنری جهت جلوگیری از فعالیت مراکز فاقد مجوز و آسیب‌هایی که چنین مراکزی به بخش آموزش و روند غلط گذراندن اوقات فراغت وارد می‌کنند، خواست در معرفی آن‌ها به اداره جهت اقدامات قانونی برای تعطیلی مراکز فاقد مجوز، با این اداره همکاری داشته باشند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان تصریح کرد: اوقات فراغت مؤلفه‌ای است که باید موردتوجه همه ازجمله ما به‌عنوان یک ارگان فرهنگی و هنری و مراکز تحت پوشش قرار گیرد، بی‌شک با عملکرد خوب و فعال و برنامه‌ریزی می‌توان درزمینهٔ اوقات فراغت فعالیت‌های مؤثری ایجاد کرد.

نادری افزود: بهتر است علاوه بر آموزش، ویژه‌برنامه‌هایی همچون کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه‌هایی از آثار هنرجویان، همایش، اردو و سایر برنامه‌های فرهنگی و هنری نیز پیش‌بینی شود.

وی ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری با آموزشگاه‌ها در برگزاری برنامه‌های هنری و نمایشگاه اطمینان داد که هرگونه مساعدتی برای در اختیار قرار دادن امکانات موجود صورت پذیرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان در ادامه گفت: اوقات فراغت نیاز به برنامه‌ریزی دقیق دارد. مدیران مسئول آموزشگاه زمانی موفق خواهند بود که باعلاقه در رقابت‌ها شرکت کنند و علاوه بر آموزش، برنامه‌های متنوع دیگری در راستای فعالیت‌های خود تدارک ببینند.

وی ادامه داد: این اداره در نظر دارد برگزاری اختتامیه گروهی و سومین دوره مسابقات طراحی و نقاشی با عنوان تابستان رنگی را در برنامه‌های اوقات فراغت امسال خود داشته باشد.

نادری از مدیران آموزشگاه‌ها و انجمن‌ها خواست برای برگزاری کلاس‌های آموزشی کودکان خانواده‌های پرخطر همکاری کنند.

در ادامه جلسه هر یک از مسئولین آموزشگاه‌ها نظرات و پیشنهادات خود را برای غنی‌سازی اوقات فراغت بیان داشتند.

46

انتهای پیام

Let's block ads! (Why?)

اوقات فراغت برنامه اعلام آمادگی همکاری برگزاری برنامه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات