تبلیغات

حسینی: ناجا⁩ چه پاسخی دارد؟

نماینده مردم تهران در مجلس نوشت، نیروی انتظامی از ورود افراد به استادیوم آزادی برای پخش دیدار ⁧ایران اسپانیا ممانعت کرده است.

‏به گزارش ایسنا، سیده فاطمه حسینی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «در حالی که ⁧مجوز⁩ پخش دیدار ⁧ایران اسپانیا⁩ در ⁧ استادیوم آزادی⁩ برای خانواده‌ها، دیروز با موافقت شورای تأمین صادر و بلیت فروخته شد، هم‌اکنون نیروی انتظامی از ورود افراد ممانعت می‌کند. ⁧ناجا⁩ چه پاسخی دارد؟ در حال ⁧پیگیری⁩ موضوع هستم.»

از سوی دیگر، در پی انتشار اخباری در برخی رسانه‌ها مبنی بر این که دادستانی تهران حضور فوتبال دوستان در استادیوم آزادی برای تماشای دیدار ایران و اسپانیا را لغو کرده است، یک منبع آگاه در دادستانی تهران این خبر را تکذیب و توضیحاتی در این مورد ارائه کرد.

یک منبع آگاه در دادستانی تهران در گفت‌وگو با میزان خبر منتشر شده در برخی رسانه‌ها را مبنی بر این که دادستانی تهران تماشای دیدار ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی را لغو کرده است، تکذیب کرد.

این منبع آگاه در ادامه گفت: متولی چنین رویدادی استانداری تهران و شورای تأمین استان بوده‌اند و لغو حضور طرفداران در ورزشگاه آزادی هیچ ربطی به دادستانی تهران نداشته است.

انتهای پیام

حسینی پاسخی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات