تبلیغات

کلاهبردار میلیاردی در دام پلیس قزوین افتاد

سردار «مهدی محمودی»، فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: در پی وصول برگ جلب از یکی از شعبات اجرای احکام کیفری دادسرای قزوین به پلیس Police آگاهی قزوین، شناسایی و دستگیری فرد موردنظر در دستور کار آگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام مسئول ادامه داد: با تحقیقات و بررسی‌های انجام‌شده توسط مأموران مشخص شد متهم به اتهام صدور چک بلامحل به مبلغ ۳ میلیارد ریال و کلاه‌برداری به مبلغ ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و اخذ تسهیلات بانکی به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال و عدم بازپرداخت آن از سال ۱۳۹۴ تاکنون تحت تعقیب است.

فرمانده انتظامی استان افزود: مأموران بلافاصله با انجام اقدامات فنی پلیسی و گسترش چتر اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی محل‌های تردد متهم را در استان «مازندران» و «تهران» شناسایی کردند.

وی اضافه کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان پس از هماهنگی قضائی در قالب اکیپی از مأموران مجرب به استان مازندران اعزام و متهم را دریکی از شهرهای استان مازندران در مخفیگاهش شناسایی و با همکاری کلانتری محل در یک اقدام ضربتی وی دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شد. متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان Prison شد.

اخبار زیر را از دست ندهید:

کلاهبردار میلیاردی قزوین افتاد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات